Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 11.07.2016 r. o 09:29
Tydzień z Lennem - edycja lipcowa rozpoczęta!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

Moi Drodzy!
C
zwarty miesiąc "Tygodnia z Lennem" już się dawno rozpoczął. Ponownie udział w konkursie bierze udział tylu Lenników, że zapełniony będzie każdy tydzień: ponownie Jaśnie Wielmożna Markiza Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Prześwietna Hrabina Irmina de Vellior y Thorn i Wicehrabia Robert Janusz von Thorn oraz debiutant: Czcigodny Baron Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni.

J
w ubiegłym tygodniu, narrację lenna Wieś Czekany przeprowadził Wicehrabia von Thorn. Bardzo dziękuję, że przyjął "z marszu" to zadanie! Obecny tydzień (11-17 lipca), to konkursowa opieka Hrabiny Irmina de Vellior y Thorn nad Kryształowy Las. Później - 18-24 lipca na scenę narracyjną z Lantshaven wkroczy Baron Schwarz-Saryoni. Mam nadzieję, że tym razem, ponownie w ostatnim tygodniu edycji (25-31 lipca), uda się Markizie Aureliuš-Sedrovski opisać nam Sedr.

B
ardzo się cieszę, że konkurs wciąż znajduje zainteresowanie wśród Sarmatek i Sarmatów. Mam nadzieję, że w kolejnych miesiącach Debiutantów będzie przybywać. Niezmiennie gorąco zachęcam! Nagrody czekają: 3 tys. lt za artykuł dla każdego Uczestnika, raz na kwartał plebiscyt na najlepszy artykuł (czyli już niedługo pierwszy) - 15 tys. dla zwycięzcy, raz do roku plebiscyt na najlepszy cykl artykułów (45 tys. dla zwycięzcy).

L
ennikom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mam też nadzieję, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich Sarmatek i Sarmatów, czego też Wam życzę. Przypominam także, iż konkurs trwa cały rok i będzie można zgłaszać się w ostatnim tygodniu lipca na edycję sierpniową.

A
no właśnie! Kwartał już się skończył, więc w tym tygodniu ruszy pierwszy plebiscyt na najlepszy artykuł minionego kwartału. Będzie w czym wybierać, będzie co czytać, żeby się zdecydować. Dlatego myślę, że ankieta potrwa dłużej. Będę informował Was na bieżąco.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Zbyszko Gustolúpulo, Yennefer von Witcher.
Serduszka
3 172,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Fryderyk von Hohenzollern, Yennefer von Witcher, Gustaw Witkowski.
Komentarze
Zbyszko Gustolúpulo
Chyba się skusze JKM! RCA dal dobry przykład z Czekanami! :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Jakie chyba, jakie chyba?! :-P
Odpowiedz Permalink
Henryk Wespucci
Dzięki temu konkursowi usłyszałem o wielu lennach (wcześniej tylko o Gidenie)!!! Oby ten konkurs trwał i trwał
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Mam nadzieję, że i ja niebawem będę mogła wziąć udział w tym wspaniałym konkursie :)
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Zacnie:)Kryształowy Las,albo nie..."Tajemnice Kryształowego Lasu" dobry tytuł filmu,do boju!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.