Park Stołeczny, Gustaw Witkowski, 02.07.2016 r. o 14:57
Komitet Poparcia Rządu

W odpowiedzi na pojawienie się Republikanizmu Burżuazyjnego na ulicach wielu sarmackich miast i wsi pojawiły się pokojowe manifestacje poparcia dla nowego rządu zorganizowane przez Komitet Poparcia Rządu.

pdmK4583.jpg

Komitet został zawiązany jako sprzeciw wobec sprzeciwu wobec nowego rządu. Uważamy, że atak i krytyka, jeszcze przed oficjalnym powołaniem nowego kanclerza, na podstawie postulatów na jakich komitet wyborczy dostał się do sejmu, jest jawnym pluciem na wynik wyborów. Powoływanie się przy tym na ideę ochrony sarmackiej demokracji zakrawa o hipokryzję. Rozumiemy, że demokracja jest cudowna, ale nie w momencie, kiedy wyniki wyborów nie są po waszej myśli? Podkreślacie rolę Narodu jako suzerena, jednocześnie macie jego wolę i decyzje w głębokim poważaniu?

Komitet Poparcia Rządu składa nowemu Kanclerzowi i całemu Gabinetowi życzenia udanej i owocnej pracy w nadchodzącej kadencji. Podkreślamy jednocześnie, że jako ruch oddolny i obywatelski będziemy bacznie przyglądać się waszym działaniom. Wielu waszych wyborców jest zniesmaczonych zmianą nazwy. Nie głosuje się jednak na nazwę. Głosuję się na program i ludzi. Ani program, ani ludzie nie zostali zmienieni. Jednak to wydarzenie z całą pewnością wzmożyło naszą czujność.

Trzymamy za nowy Rząd kciuki. Jesteśmy z wami!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 959,00 lt
Ten artykuł lubią: Kristian Arped, Markus Arped, Arsacjusz Arped, Siergiusz Asketil, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Henryk Wespucci, Tomasz Mancini, Fryderyk von Hohenzollern.
Komentarze
Vladimir ik Lihtenštán
Również popieram rząd!
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
O! Popieramy bezpieczna jazdę.
Odpowiedz Permalink
Gustaw Witkowski
Popieramy nie popierania popieranie przez popieranie popieranie dalszego marzmu.
Permalink
Ryszard Paczenko
Komitet poparcia rządu?!
Nie zapominajcie o goździku i laurce dla sekre.^przewdoniczącego...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.