Rada Ministrów, Ivan von Lichtenstein, 02.04.2016 r. o 20:37
Informacja o działaniach Ministerstwa Finansów i Gospodarki
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

mfig.png
Ogłoszenie Sekretarza
w Kancelarii Rady Ministrów Księstwa Sarmacji

Rada Ministrów informuje o ostatnich działaniach Ministra Finansów i Gospodarki Rolanda Heacha, podejmowanych we współpracy z resztą członków Rządu. Między innymi rozpoczęto rozliczanie się za miesiąc marzec, oraz podjęto kilka innych, równie ważnych decyzji. Wszystkie można przeczytać ze szczegółami tutaj: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=246&t=19209 a Rada Ministrów pragnie przedstawić mieszkańcom Księstwa głównie najważniejsze decyzje związane z finansami i gospodarką.

- Zasilenie Funduszu Pracy
Dnia 30 marca Rząd podjął decyzję o zasileniu Funduszu Pracy kwotą 180 tysięcy libertów. Środki zostały od razu przelane na konto bankowe instytucji FP.

- Wypłata wynagrodzeń za marzec
Dnia 1 kwietnia Ministerstwo Finansów i Gospodarki wypłaciło wynagrodzenia za miesiąc marzec. Przeznaczono na nie łącznie 331 550 libertów. Prosimy jednocześnie o zapoznanie się z załącznikiem który znajduje się tutaj: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=246&t=19209#p213787 oraz o zgłaszanie Ministrowi Finansów i Gospodarki Rolandowi Heachowi ewentualnych błędów. Poza wypłatą wynagrodzeń, Minister stworzył ankietę, którą powinien wypełnić każdy funkcjonariusz publiczny, otrzymujący od państwa pensję. Ankiety zostały wysłane Pocztą Konną. Celem badań jest sprawdzenie pracochłonności poszczególnych stanowisk, co umożliwiłoby w przyszłości lepsze dostosowanie pensji do czasu włożonego w pracę.

- Wsparcie budżetów DK i KSZ
Dnia 1 kwietnia Ministerstwo Finansów i Gospodarki wsparło także budżety Dworu Książęcego (kwotą 160 000 lt) i Książęcych Sił Zbrojnych (kwotą 30 000 lt). Przy okazji, Rada Ministrów zachęca do wzięcia udziału w konkursie książęcym "Tydzień z lennem".

- Wypłata subwencji
Dnia 1 kwietnia oprócz dwóch wyżej wymienionych wspólnych decyzji Ministra i reszty Rządu, wypłacono subwencje. Jedynie Kraj Korony Księstwa Sarmacji Królestwo Baridasu spełniło wymagania i otrzymało 123 000 libertów.

- Wypłata nagród dla agencji prasowych
Dnia 2 kwietnia wypłacono nagrody dla najaktywniejszych agencji prasowych. Trzy najaktywniejsze i najlepiej oceniane agencje prasowe to kolejno: Gazeta Teutońska, Puls Sarmatów i Sarmacka Liga Piłkarska. Gratulujemy, z kwotami nagród mozna się zapoznać tutaj - http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=246&t=19209#p213898. Jak widać - warto być aktywnym i działać, ponieważ można za to otrzymać nagrodę od państwa.
Ivan von Lichtenstein
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 787,00 lt
Ten artykuł lubią: Roland Heach-Romański, Susanne Delfina Kierkeller, Markus Arped, Daniel January von Tauer-Krak, Daniel Chojnacki, Laurẽt Gedeon I, Yennefer von Witcher, Sorcha Raven, Irmina de Ruth y Thorn, Albert Felimi-Liderski.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.