Rada Ministrów, Mikołaj Torped, 15.03.2016 r. o 23:08
Komunikat ws. SKOJ
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

kanclerz.png
Szanowni Sarmaci,

Krótko, zwięźle na temat. Rada Ministrów wycofuje ostatnią reformę Artykułów na Medal. Tymczasowo przywrócony zostanie poprzedni model oceniania jakości artykułów, a Rada Ministrów podejmie niezbędne kroki, żeby odpowiednio nagrodzić artykuły opublikowane w poprzednim miesiącu.

Ubolewamy, że przedsięwzięcie Pani Minister Irminy de Vellior y Thorn nie znalazło uznania wśród Sarmatów. Umiemy przyznać się do błędu i wziąć pod uwagę głosy krytyczne. Szczególnie, gdy krytyka pada z ust nikogo innego jak sam diuk Henryk Leszczyński.

Wkrótce rozpoczniemy konsultacje społeczne. Potrzebujemy chwili, żeby przemyśleć możliwe rozwiązania. O to samo prosimy Was. Wspólnie ustalimy, która z możliwych reform oceny Artykułów na Medal będzie dla naszej społeczności najkorzystniejsza.

pieczec-kanclerz.png
/-/ książę Daniel Chojnacki,
Kanclerz
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tytus Aureliusz-Chojnacki.
Serduszka
9 610,00 lt
Ten artykuł lubią: Avril von Levengothon, Laurẽt Gedeon I, Irmina de Ruth y Thorn, Henryk Leszczyński, Susanne Delfina Kierkeller, Yennefer von Witcher, Daniel Chojnacki, Roland Heach-Romański, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Jack von Horn, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Ignacy Urban de Ruth, Vladimir ik Lihtenštán, Siergiusz Asketil, Daniel January von Tauer-Krak, Tomasz Ivo Hugo, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Szacun, bo to niezbyt miła decyzja :D
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
sam diuk leszczyński szanuje i kibicuje.
Odpowiedz Permalink
Susanne Delfina Kierkeller
Łezka się kręci w oku.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Nie spodziewałem się, ale chylę czoła ;)
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Prywatnie bardzo ubolewam, że tak niewiele osób postanowiło zagłosować w ankietach i zaopiniować artykuły. Moje prywatne zdanie jest takie, że w założeniu reforma była słuszna. Miała za zadanie zmniejszyć wpływ subiektywnych ocen i wypośrodkować spojrzenia Sarmatów na to czym jest treść na medal. Obserwacje nadliczbowe zawsze zwiększają dokładność.

Liczyłem, że przynajmniej 1/3 osób weźmie udział w ocenie. No cóż, przeliczyłem się. Geneza niskiej frekwencji jest sprawą odrębną. Chcę też podkreślić, że nie mam o to do nikogo żalu. Przy niewielkim zainteresowaniu społecznym decyzja nie mogła być inna.

Mam nadzieję, że konsultacje w tej sprawie będą mogły się pochwalić większym zainteresowaniem ze strony Sarmatów.
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
#AmorAkbar #LoveJihad Miłość zwyciężyła.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
[img]Love generation![/img]
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
No cóż, nie popełnia błędów, kto nic nie robi. To, że RM miała być powołana na dociągnięcie do końca kadencji, nie znaczy, że miała nic nie robić dla Sarmatek i Sarmatów; zresztą jak by nie było - przeciwnicy zawsze znajdą powód, że robią, że nie robią, co robią... A, że nie zawsze to, co się robi przynosi pożądany efekt... życie. Cieszę się, że JKW Kanclerz szybko się z tego wycofał i co najważniejsze - przyznał się do błędu; choć nie do końca swojego.
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
Brawo!!!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.