Dalsza pomoc Austro-Węgrom
Seria wydawnicza: Austro-Węgry

Do Austro-Węgier dotarł już nasz konwój z pomocą humanitarna. Jak wspomniałem cześć konwoju została skierowana do obozów dla uchodźców w Surmenii, gdzie bardzo pomocna w rozdystrybuowaniu środków humanitarnych pomocna była organizacja Kuryjskiego Czerwonego Półksiężyca, za co bardzo im dziękujemy. Nie zabrakło oczywiście wolontariuszy z Sarmacji.

636843488.jpg
Tak wygląda jedno z pomieszczeń w Budapeszcie, gdzie przechowywane są materiały humanitarne.

Jak na razie pomogliśmy około tysiącowi osób w obozach dla uchodźców na terenie Surmenii i około dwóch, może nawet trzem tysiącom potrzebujących na terenie Austro-Węgier. Zorganizowano również częściowy przerzut niestety niewielkiej ilości środków humanitarnych do obozów na terenie Federacji Slawonii. Pomoc humanitarna Austro-Węgrom w dalszym ciągu trwa. Nie pojawiła się wczoraj ani dziś żadna informacja/komunikat ze strony przedstawicieli MAW, chodź olbrzymia ilość osób prywatnych i państw deklaruje pomoc. Zaangażowane w pomoc humanitarną (narracyjną) z tego co mi wiadomo są oprócz Sarmacji następujące kraje: Federacja Slawonii i Demokracja Surmeńska.

Ja zaś przypominam o hasztagu #ZusammenmitÖsterreichUngarn. Zawsze to jakiś sposób na pokazanie Austro-Węgrom, że Sarmaci są razem z nimi w tych trudnych dla ich państwa chwilach. Dziękuje za uwagę i przeczytanie krótkiego raportu z pomocy humanitarnej dla Austro-Wegier.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tytus Aureliusz-Chojnacki.
Serduszka
3 765,00 lt
Ten artykuł lubią: Daniel Chojnacki, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Vladimir ik Lihtenštán, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Roland Heach-Romański, Gerald Klemens, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Ivan von Lichtenstein.
Komentarze
Gerald Klemens
Brawa za ten humanitarny gest!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.