Park Stołeczny, Laurẽt Gedeon I, 04.03.2016 r. o 15:55
SPN nie będzie brała udziału w najbliższych wyborach

XVTWio80.png


Szanowni Sarmaci,

Zbliża się termin kolejnych wyborów do Sejmu. W związku z otrzymywanymi zapytaniami wielu Sarmatów z różnych stron sceny politycznej pragnę oświadczyć, iż Sarmacka Partia Narodów nie będzie jako partia brała udziału w wyborach.

Jednocześnie chciałbym nadmienić, iż jako Przewodniczący SPN udzielam wszystkim członkom SPN zgody na kandydowanie w wyborach do Sejmu z innych list wyborczych. Proszę to potraktować jako jednorazową dyspensę, a nie stały wyjątek od reguły.

Przy okazji tego krótkiego komunikatu korzystając z faktu bezpośredniej wypowiedzi chciałbym jako były już Podkanclerzy i były Minister MSWiA podziękować za zaufanie wszystkim członkom RSO, z którymi miałem przyjemność współpracować jako jedyny przedstawiciel koalicyjnej partii.

W chwili obecnej do czasu zakończenia kadencji Sejmu zobowiązania koalicyjne RSO-SPN traktował będę jako obowiązujące. W większości przypadków jako koalicjant starałem się je wypełniać, czasem nawet zmieniając swój głos, bo przecież polityka, to sztuka kompromisu.

Podziękowania za współpracę oraz pomoc i wyrozumiałość w doskonaleniu swoich umiejętności jako członka RM pełniącego funkcję Podkanclerzego i Ministra kieruję również do Roberta baroneta Janusza von Thorn
i życzę mu powodzenia i wytrwałości w walce na scenie politycznej.

Sumując ten krótki okres upadków i wzlotów uważam, że sporo się przy okazji nauczyłem w zakresie funkcjonowania mechanizmów, które dla innych Obywateli są niedostępne. Mam nadzieję, że wszystkie porady, o które prosiłem i uzyskane dzięki temu informację i umiejętności uda mi się jeszcze kiedyś wykorzystać.

Jako Poseł też chciałbym podziękować swoim wyborcom, bo raczej przed poprzednimi wyborami nie liczyłem, że uzyskam poparcie dzięki, któremu zasiądę w sejmowych ławach. Nie reklamowałem zbytnio SPN, bo napisałem tylko program wyborczy. Nie pisałem zbyt wielu artykułów, bo tylko jeden, nie wszyscy darzą mnie sympatią z różnych względów, a jednak znalazło się 10 wyborców dzięki, którym uzyskałem 68 głosów. Jeszcze raz dziękuję.

Niestety nie udało mi się przeprowadzić reformy w Poczcie Baridajskiej. Źle zacząłem i później już nie wiele dało się zrobić, bo nawet edycja, która miała być limitowana do jednego znaczka na osobę się nie udała. Szkoda, bo dla oceny popytu wydaje mi się, że mogło to być ciekawe posunięcie.

Mam nadzieję, że kolejne emisjie: znaczek „9 rocznicy powstania Sclavinii” i znaczek "Andrzej Fryderyk", po 2 sztuki na osobę będą początkiem do przemyśleń i może posłowie lub obecny Rząd pomyślą nad zmianami w prawie.

Na zakończenie chciałbym podziękować za wsparcie wszystkim moim współpracownikom i przeciwnikom politycznym za działania, z których postaram się wyciągnąć wnioski i życzyć wszystkiego najlepszego na szczeblach kariery politycznej.

Z poważaniem

(-) Laurencjusz hr. MaHi at Atera,
Poseł, Przewodniczący SPN
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tytus Aureliusz-Chojnacki.
Serduszka
1 968,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Ignacy Urban de Ruth, Julian Fer at Atera, Tytus Aureliusz-Chojnacki.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Ciekawie się czyta. Zobaczymy co dalej. Myślę, że będzie dobrze ;)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Laurencjuszu, i ja, w imieniu całej RSO, jak i swoim własnym, gorąco Ci dziękuję za minione 2 miesiące współpracy rządowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Tobą, tak tej ministerialnej, jak i oczywiście sejmowej. Rozumiem i szanuję powody Twojej decyzji i życzę Ci powodzenia!

A członków SPN zapraszam!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.