Konwój humanitarny na pomoc Austro-Węgrom
Seria wydawnicza: Austro-Węgry

Jak wiadomo Monarchia Austro-Węgier przeżywa ciężkie dni, dlatego postanowiliśmy o wysłaniu pomocy humanitarnej dla mikronacji, która była i mam nadzieje jeszcze będzie bliska dla Sarmacji. Ostatnim sarmackim ambasadorem na terenie Austro-Węgier był diuk Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán. Swego czasu wydaliśmy wspólne oświadczenie na temat ówczesnej sytuacji na Kontynencie Wschodnim

z15538779Q.jpg
Na fotografii pięć sarmackich kontenerowców.
W dniu dzisiejszym w kierunku Monarchii Austro-Węgier wyruszył konwój z pomocą humanitarną. W skład konwoju wchodzą jednostki cywilne po brzegi wypełnione wszelkiego rodzaju materiałami niezbędnymi do życia. Celem konwoju jest Budapeszt i obóz uchodźców z Austro-Węgier pod Kur na terenie Surmenii. Oczywiście konwój kierujący się do Budapesztu po drodze będzie rozdawał środki mające na wyposażeniu. Są to min: koce, woda, żywność, ubrania, łózka polowe, namioty i lekarstwa. Jutro lub pojutrze konwój dotrze na tereny Austro-Węgier oczywiście w portach Orientyki przeładujemy materiały na ciężarówki, które czekają już w wyznaczonych portach.

Austro-Węgrom pomaga już Surmenia, która otworzyła granice dla uchodźców z MAW.
Jeśli pojawi się możliwość bardziej "realnego" wsparcia to natychmiast o tym poinformuje. Jakby ktoś z Sarmatów nie wiedział kilka dni temu padła strona Monarchii Autro-Węgier, a dziś Minister Spraw Zagranicznych Monarchii Austro-Węgierskie Jan Dagobard Edler von Maikowski na forum OFE informuje, iż:
Cytuję:
Monarchia Austro-Węgierska znajduje się obecnie w stanie wirtualnej katatonii. Powodem całej tej sytuacji jest nieopłacenie serwera państwa, który niestety do najtańszych nie należy. Wraz z Jego Cesarską i Królewską Mością Leopoldem Augustem zamierzamy przenieść się na tańszy serwer w celu restauracji państwa. W najbliższym czasie skontaktuje się w tej sprawie z Jego Cesarską i Królewską Mością Franzem Josefem II, który de facto był opiekunem infrastruktury informatycznej Austro-Węgier. Żywię głęboką nadzieję, że zachowała się kopia zapasowa bazy danych, oraz kopia szablonu WWW, ponieważ to znacznie ograniczyłoby nasze straty.

Natomiast każdy z was może napisać symbolicznego ćwirka z hashtagiem:
#ZusammenmitÖsterreichUngarn
(Jeśli mój niemiecki nie jest taki zły jak sądzę, to powinno to znaczyć: Razem dla Austro-Węgier)
Gdyby ktoś chciał poczytać: tutaj znajduje się wspólne oświadczenie Sarmacji i MAW, tutaj z kolei zaś można znaleźć artykuły diuka Vladimira Ivanovitsš ik Lihtenštán z okresu, gdy był ambasadorem w MAW.
Serduszka
8 974,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Mikołaj Torped, Orjon Surma, Vladimir ik Lihtenštán, Roland Heach-Romański, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Henryk Leszczyński, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Tomasz Mancini, Michaś Elżbieta II, Kristian Arped, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Daniło de la Vega, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
#immerzusammen
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Szkoda że nie podał Pan informacji o pomocy humanitarnej jaką udziela Slawonia.Uczyniła to zresztą jako jedne z pierwszych państw.
Odpowiedz Permalink
Daniel January von Tauer-Krak
Przepraszam, faktycznie Slawonia również udzieliła pomocy. Nadrabiam:
  • 29 stycznia w Slawonii powstały pierwsze punkty pomocy dla uchodźców z terenów MAW. Punkty te zostały zlokalizowane w Altenkirchen i Wunderberg.
  • 1 marca jak podają lokalne władze granicę przekroczyło około 500 mieszkańców Austro-Węgier.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Dziękuję uprzejmie :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Kto by pomyślał taka potęga, jednak sprawy finansowe mogą nie jedną sprawnie działająca instytucje czy państwo wpędzić w zapaść.Liczę że jednak niedługo MAW na nowo się rozbudzi...:)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.