Gazeta Wyborcza, Ivo Karakachanow, 05.02.2016 r. o 22:52
La Libertad de Banano - gran actualización!

logo_bw_new.png La Libertad de Banano

Odwiedź stronę La Libertad de Banano

Tych którzy nie wiedzą czym jest La Libertad de Banano czyli Bananowa Wolność zachęcam do zapoznania się z odpowiednim wątkiem na Forum Centralnym. Pozostali mogą kontynuować lekturę bez obawy, że czegoś nie zrozumieją.

Z racji chwilowo większej ilości czasu Wydział Obsługi Trakcji Południowobaridajskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego zajął się pracą nad Bananową Wolnością. Czeka więc na Was kilka nowości.

Przede wszystkim, poświęcając część własnych punktów Estima możecie zrekrutować pandilleros do Waszego kartelu. Lojalni członkowie to podstawa siły kartelu. Posiadają oni minimalne statystyki (będę rozwijać ten aspekt!) - narazie widoczna jest ich Estima która dodawana jest do całkowitej Estimy kartelu.

Jak to zrobić? Wybieramy przycisk "Pandilleros" na górze strony.

0XLt6qiu.png

Zostaniemy przekierowani do sekcji pozwalającej na zarzadzanie kadrami naszego kartelu. Jeśli Estima El Patron jest większa niż 200 będziemy mieć możliwość zrekrutowania pandillero.

46vwzKAM.png

Im więcej Estimy poświęcimy tym bardziej szanowanych pandilleros zrekrutujemy. Każdy pandillero posiada też własną, krótką notkę biograficzną.

Można się też z zamiaru rekrutacji wycofać odzyskują niewielką część zainwestowanej Estimy.

Kolejną nowością są działania. Zarówno El Patron jak i każdy z pandilleros z osobna mogą podjąć określoną ilość działań. "Punkty akcji" odświeżane są dwa razy dziennie - rano i wieczorem.

Obecnie dostępne są cztery działania:

568cn8P0.png
Każda z nich ma swoje zalety i wady. Dla przykładu - praca fizyczna w porcie pozwala na zarobienie pieniędzy i zyskanie szacunku. Altruistyczny Wolontariat w Domu Weterana nie doda nam peso, lecz w porównaniu z innymi aktywnościami o wiele lepiej wpłynie na naszą Estimę. Ludzie dzielnicy szanują weteranów La Militia el Regulo! Kradzież radia nie przyniesie nam szacunku - za to zdecydowanie sporo większy zysk finansowy. Minusem jest fakt, że można przy tym stracić życie lub zdrowie.

Większa ilość zróżnicowanych działań pojawi się z kolejnymi aktualizacjami.

Oczywiście pandilleros nie są naszymi niewolnikami i do kasy wspólnej kartelu (tożsamej z prywatną kasą El Patrona) oddadzą tylko część zarobionych peso.

Zapraszam do zabawy i zgłaszania ewentualnych błędów i niedoróbek w wątku na forum.

Jednocześnie zachęcam do aktywności narracyjno-fabularnej związanej z Bananową Wolnością - każdy artykuł zostanie nagrodzony Estimą w ilości co najmniej 200!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Kristian Arped.
Serduszka
5 174,00 lt
Ten artykuł lubią: Daniel January von Tauer-Krak, Kristian Arped, Albert Felimi-Liderski, Ivan von Lichtenstein, Avril von Levengothon, Maxymilian Velmilla-Popow, Cudzoziemiec, Roland Heach-Romański, Siergiusz Asketil, Markus Arped.
Komentarze
Ivan von Lichtenstein
Można pisac artykuły związane z Bananową Wolnością także nie mając skryptowo pandillerosa?
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Jak najbardziej tak - wtedy w miarę skromnych możliwości postaram się w libertach dotować :)
Odpowiedz Permalink
Ivan von Lichtenstein
W estimie też można :)
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Zapraszam do śledzenia wątku: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=246&p=208777#p208777
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.