Rada Ministrów, Cudzoziemiec, 26.01.2016 r. o 09:24
[5000 dni KS] Konkurs - życzenia dla Sarmatów, życzenia dla Sarmacji.
Seria wydawnicza: 5000 dni KS

kanclerz.png

Wasza Książęca Mość,
Szanowne Panie, Szanowni Panowie,


Świętowanie wydarzeń takich jak 5000 dni (nie lat!) istnienia Księstwa Sarmacji to trochę wyzwanie. Bo jak to zrobić by należycie docenić dorobek tego długiego czasu? Te 5000 to ile to właściwie? To 13 lat i 8 miesięcy. To 714 tygodni. 120 tysięcy godzin, 7 milionów 200 tysięcy sekund... To... DUŻO. Aby należycie uczcić i uhonorować ten czas, ludzi, którzy w tym czasie budowali Księstwo Sarmacji, i tych, którzy są tu z nami dziś trzeba wznieść się na wyżyny kreatywności.

I właśnie to Wam dziś, w imieniu całej Rady Ministrów chcę zaproponować! Konkurs na najbardziej kreatywne, ciekawe i interesujące życzenia dla Księstwa Sarmacji w związku z obchodzonym za parę dni świętem.


WĄTEK KONKURSOWY

Technika jest dowolna - to może być wirtualna kartka, strip komiksowy, paintem malowany rysunek, proza, poezja, esej, epopeja. To może być jedno słowo, albo słów tysiące. To może być cokolwiek i jakkolwiek wykonane. Warunek jest jeden - to mają być życzenia.

Konkurs trwa od teraz do 31 stycznia, do godziny 15:00 w tym wątku. Spośród złożonych Sarmacji życzeń wybierzemy 5 najciekawszych - w czasie odbywającej się wieczorem w niedziele gali świątecznej. Autorów dzień później nagrodzimy.

To co? Nie przedłużając - CZAS START!


Vivat Sarmacja! Vivat Sarmacja! Vivat Sarmacja!

pieczec-kanclerz.png

(—) dr net. Dalek Caan baronet von Thorn-Skaro
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
2 969,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Karolina Aleksandra, Kinosława Von Czarne Futerko, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.