[5000 dni KS] Jak będziemy świętować?
Seria wydawnicza: 5000 dni KS

mi.png

Wasz Książęca Mość!
Sarmaci i Sarmatki!

Wielkimi krokami zbliża się ten Wielki Dzień, który na pewno zapamiętamy na długo. Mówię oczywiście o wielkim święcie, którym jest "5000 dni Księstwa Sarmacji na morzach i oceanach Wirtualnego Świata”. Specjalnie z tej okazji Rada Ministrów wraz z Dworem Królewskim organizują szereg atrakcji i Wielki Bal (dancing i zabawa do białego rana). Już dziś zatem zapraszamy wszystkie Panie i Panów, w strojach wieczorowych, na dzień 31 stycznia kiedy zegar przed pałacem w Grodzisku wybije godzinę 18 na wspólne świętowanie tej jakże podniosłej i wspaniałej uroczystości. Wielką gale poprowadzi dla nas, nasza niezawodna, piękna, roześmiana, utalentowana prezenterka jak i dziennikarka, JO Karolina von Lichtenstein. Gala, oczywiście, odbywać się będzie na naszym sarmackim kanale IRC. Wydarzenie uświetnią nie tylko konkursy odbywające się podczas niej, ale także specjalna Defilada Żołnierzy Książęcych Sił Zbrojnych!

Jak już wspomniałem Rada Ministrów, żeby nie próżnować i nie zasypiać w biurze, organizuje wiele konkursów i inicjatyw. Oto co nasz Rząd dla Was już na dniach zorganizuje.

zeiPoBbb.png

Na pierwszy ogień idzie Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego, które z wielką pompą organizuje konkurs pod tytułem "Portret Sarmaty". Konkurs polega na przedstawieniu swojego sarmackiego profilu widniejącego w DSG. Zmagania już trwają, a swoich faworytów można zgłosić do 28 stycznia. Wszelkie informacje możecie znaleźć w opublikowanym już artykule, który znajdziecie w tym miejscu.

mswia.png

Już za kilka dni Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, zaprosi Was i gorąco zachęci do udziału w specjalnym konkursie, którym tym razem toczyć się będzie na Ćwirku! Konkurs potrwa od 24 do 31 stycznia, a polegać będzie na publikacji najciekawszych przemyśleń, życzeń i przeróżnych innych wpisów na Ćwirku właśnie - ale pamiętając by używać specjalnego hasztaga #PięćTysięcyKS. Dla najaktywniejszych za najciekawsze wpisy przewidziane są oczywiście wspaniałe nagrody niespodzianki.

A do tego jeszcze na zlecenie MSWIA i Rady Ministrów, Poczta Baridajska w poczcie czoła pracuje, aby wypuścić okolicznościowy znaczek "5000 dni KS" o nominale 10 000 lt z nakładem w ilości 30 egzemplarzy. Każdy obywatel będzie mógł zakupić jeden znaczek, co oznacza spore kolejki w przeddzień wydania. Obywatele szykować banknoty i grube portfele.

kanclerz.png

Jeśli jesteś kreatywny, Twoja wyobraźni nie zna granic, a w Twej głowie jest pełno pokręconych pomysłów to…. przewspaniały przywódca narodu, jego wielka osobistość Kanclerz, osobiście odrywając się od swych ważnych zajęć (za co będziemy mu wdzięczni) przeprowadzi konkurs na FC na najciekawsze i najbardziej pokręcone życzenia dla Księstwa Sarmacji z okazji wspaniałego święta 5000 dni. Więcej szczegółów wkrótce, ale już teraz zachęcam obywateli i obywatelki - bierzcie pióra w dłoń, odpalajcie masowanie mózgu i do dzieła.

Wg7UT4aY.jpg

Następnym punktem uroczystości, oczywiście tym najlepszym, który od zawsze powoduje, że ślinka nam wszystkim pocieknie, będzie "Gotowanie z Księciem czyli Konfitury w służbie państwa". Książę planuje rozdać słoiki pełne wsi lennych i odznaczeń. A więc drodzy obywatele szykujcie duże kosze i nie zapomnijcie popróbować.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 958,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Cudzoziemiec, Irmina de Ruth y Thorn, Siergiusz Asketil, Fryderyk von Hohenzollern, Vladimir ik Lihtenštán, Laurẽt Gedeon I, Henryk Leszczyński, Misza "JK" Korab-Kaku, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Jack von Horn.
Komentarze
Siergiusz Asketil
Hashtag #KS5000 nie będzie działał, ponieważ cyfry nie są uwzględniane. :P
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Zmienione na #PIECTYSIECY :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
No to ostatecznie: #PięćTysięcyKS ;)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Swoją drogą... nie kumam czemu hasztagi nie ogarniają cyferek :d Ale dzięki za protip!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Bo NIA jest gówniane.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.