Rada Ministrów, Fryderyk von Hohenzollern, 21.01.2016 r. o 19:14
[5000 dni KS] Portret Sarmaty — konkurs MDN
Seria wydawnicza: 5000 dni KS

img_132_2.png

Drodzy Sarmaci i Sarmatki. Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego wielkimi krokami zbliża się do obchodów 5000 dni istnienia Księstwa Sarmacji. Jakby to powiedział znany baridajski myśliciel astronauta “to mały krok dla Sarmaty, lecz wielki skok dla Księstwa Sarmacji “. Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego cały czas szuka dla was najlepszych form zabawy, niczym Indiana Jones poszukiwał zaginionej arki. Pragniemy abyście czuli się swobodnie oraz uruchomili w sobie tą bardziej artystyczną stronę. Pokazali swoje wrażliwe oblicze. Ukazali jedną z pięćdziesięciu twarzy sarmackiego Doriana Graya.

Wg7UT4aY.jpg

Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego z okazji obchodów 5000 dni Księstwa Sarmacji, przygotowało konkursu, który jak sądzimy, przypadnie Wam do gustu. Konkurs pod tytułem Portret Sarmaty, polegający na przedstawieniu swojego sarmackiego profilu widniejącego w DSG. Nie od dziś wiadomo że sarmacki profil jest naszą wizytówką, zbiorem najważniejszych informacji o nas samych, które chcemy aby były dostępne publicznie. Profil sarmacki to tak naprawdę ”portret Sarmaty”, ukazujący nasze dokonania dla państwa, pokazujący naszą ścieżkę kariery, a nieraz nasze wewnętrzne zwierzenia o nas samych. Wielu z Was lubi umieszczać tam swoje biografie. To dobrze o nas świadczy, gdyż pokazuje iż nie mamy kompleksów. Nie ma w tym nic z narcyzmu lecz więcej jest z tzw ”zdrowego egoizmu”, po prostu chcemy być rozpoznawalni. Ma to również walory edukacyjne z względu na młodych mieszkańców, którzy nie raz przytłoczeni sarmacką rzeczywistością nie mają się do kogo zwrócić. Wybierają za mentora bardziej doświadczonego Sarmatę, a wtedy ważnym jest aby klikając na jego profil młody mieszkaniec znalazł informacje pozwalające mu jego ocenić. W każdym z tych przypadków wszyscy wygrywają.

j5oI9r41.png

Portret Sarmaty jest konkursem na najładniejszy, najbardziej estetyczny i treściwy profil Sarmacki. Najładniejszy czyli najlepiej prezentujący się, kreatywny, po prostu przyjemy w odbiorze. Najbardziej estetyczny czyli schludny, spójny, poukładany oraz poprawny w kwestii biurokratycznych fetyszy. Treściwy pod względem informacji o nas samych, bogaty w wiadomości z naszego życia, mówiący o nas jak najwięcej w tej specyficznej krótkiej formie.

Konkurs na portret Sarmaty potrwa od 21 stycznia do 28 stycznia 2016 roku. Profile sarmackie należy zgłaszać w stosownym wątku. Można zgłaszać własne profile bądź te, które nam się podobają i uważamy je za wartościowe, wystarczy podać link do profilu. Konkurs będą oceniać wyłonieni członkowie Rady Ministrów i Dworu Książęcego. Nagrody, rzecz jasna pieniężne, lecz kwoty niech pozostaną niespodzianką.


2nRi0J9F.png

Z wyrazami szacunku.
Minister Dziedzictwa Narodowego.
(—) Fryderyk hr. von Hohenzollern.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Aleksander Damian Chojnacki.
Serduszka
5 680,00 lt
Ten artykuł lubią: Tytus Aureliusz-Chojnacki, Cudzoziemiec, Aleksander Damian Chojnacki, Yennefer von Witcher, Julian Fer at Atera, Irmina de Ruth y Thorn, Laurẽt Gedeon I, Adi Alatristé, Maxymilian Velmilla-Popow, Vladimir ik Lihtenštán, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Adi Alatristé
Wziąłbym udział ale jeśli tylko sarmackie profile się liczą to nie mogę. :(
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
No sarmackie :D 5000 dni KS obchodzimy jakby nie patrzeć ;)
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
W zasadzie szkoda, że nie wybiera publiczność, albo połączenie publiczności i jury.
Odpowiedz Permalink
Ivan von Lichtenstein
Z tych samych powodów co Adrien nie mogę :(
Dyskryminacja.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.