Puls wraca

Drodzy Sarmaci!

W najbliższym czasie nastąpi powrót Pulsu Sarmatów. Nie będzie rewolucji, które wstrząsną życiem sarmackim, ale postaram się aby nie było Wam nudno, a to z kilku powodów, które wymienię poniżej.

5 pytań do
wkrótce zostanie zainaugurowame wywiadem z dość ciekawa osobowością. Ogólnie będę się starać w tym cyklu przekazać Wam jak najwięcej opinii z różnych opcji politycznych. Być może znajdzie się miejsce dla osobistości z innych mikronacji. Nie uniknie nikt ciężkich pytań :) Zapraszam do czytania tego cyklu.

Sarmacka Lista Przebojów kiedyś już istniała w Sarmacji na łamach Pulsu. Potem mieliśmy Radiowa Listę Przebojów prowadzoną przez Jacka von Horna, która postawiła wysoki poziom. Może będzie tak jak w RLP, ale postaram się aby Wam nie było nudno.

Wróci także Spisek, który wydarzeniami wróci na rok 2015. Wtedy bardzo dużo działo się w Sarmacji, a więc mamy idealne warunki do stworzenia filcyjnej rzeczywistości. Premiera pierwszego odcinka powinna nadejść w okolicach połowy lutego.

Niestety nie mogę obiecać powrotu Fleszu Sarmackiego, ponieważ realne obowiązki uniemożliwiają mi gromadzenie materiału na bieżąco, a wydanie informacyjne powinno być robione na bieżąco.

Z mojej strony to wszystko. Zapraszam do śledzenia Pulsu Sarmatów :)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 496,00 lt
Ten artykuł lubią: Tomasz Ivo Hugo, Maxymilian Velmilla-Popow, Irmina de Ruth y Thorn, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Markus Arped, Fryderyk von Hohenzollern, Gauleiter Kakulski, Gerald Klemens.
Komentarze
Marek von Thorn-Chojnacki
No wreszcie kolejna dobra gazeta.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.