Obserwator Sarmacki, Cudzoziemiec, 09.01.2016 r. o 10:21
Plebiscyt Obserwatora - Wielki Finał już jutro!
Seria wydawnicza: Plebiscyty

Plebiscyt Obserwatora i Fundacji Domu von Thorn wielkimi krokami zbliża się do końca. Jeszcze tylko przez kilka godzin Wy możecie głosować w plebiscycie publiczności, czego skutkiem będą nagrody przyznane właśnie przez Was. W dniu wczorajszym ostatecznie swoje prace zakończyła Wielce Szanowna Kapituła, która spośród wszystkich zgłoszonych osób dokonała wyboru tych, które zdobędą właściwe tytuły i nagrody!

Uroczystość ogłoszenia wyników odbędzie się jutro na IRC #Sarmacja o godzinie 19:00 - już dziś serdecznie zapraszamy! Macie swoich faworytów? Obstawicie kto zdobędzie nagrody?

A jeśli o nagrodach mowa... to oczywiście, oprócz prawa posługiwania się tytułem właściwej nagrody, każdy laureat otrzyma nagrody finansowe. Osoby, które zostaną nagrodzone przez Kapitułę otrzymają po 15000 lt, Sarmata Roku nagrodzony przez Kapitułę otrzyma 30000 lt. Odpowiednio - osoby nagrodzone przez publiczność otrzymają po 10000 lt a Sarmata Roku 20000 lt.

Finanse to jedno, a honorowe tytuły to drugie. Oto badge przygotowane przez redakcję, które Laureaci będą mogli użyć w swoich profilach mieszkańca w dziale adnotacje:


L23s8o32.png8xPOgaYF.png

ZMJfXsLa.pngb6ln4Rx6.png

gfI07GX4.pngmz4zl079.png

N15kl2ac.pngGlI7yxR7.png

9UAIHyA6.png3pTaz592.png

K0nJCluM.pngkT8aE89q.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vladimir ik Lihtenštán, Maxymilian Velmilla-Popow.
Serduszka
4 651,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir ik Lihtenštán, Tomasz Ivo Hugo, Irmina de Ruth y Thorn, Daniel January von Tauer-Krak, Maxymilian Velmilla-Popow, Laurẽt Gedeon I, Roland Heach-Romański, Misza "JK" Korab-Kaku.
Komentarze
Vladimir ik Lihtenštán
Mam dużo libertów, z chęcią się z nimi podzielę. Z przyjemnością dołożę po 10 000 lt dla osobistości kultury, zarówno tej wybranej przez publiczność, jak i przez jury. Można?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Myślę, że owszem.
Odpowiedz Permalink
Siergiusz Asketil
Trochę chybiony pomysł dublowania, w znaczeniu tytułu nagrody jury i nagrody publiczności. Lepiej było wyłonić zwycięzców jedną metodą, ewentualnie całość w jury a tytuł Sarmaty Roku w głosowaniu.

Tak jednak, gratuluję inicjatywy i liczę na to, że wyniki okażą się interesujące. :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Faktycznie sporo tego, nawet nie kojarzyłem że aż tyle...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.