Wyniki wyborów do Sejmu (i nie tylko)

1. Wyniki wyborów

Lud i Naród Sarmacji, działając w spółce i porozumieniu, dokonali uroczystego wyboru posłów na Sejm niemal okrągłej, 49 Kadencji.

Minimalne zwycięstwo odniosło Porozumienie Sarmackie, zdobywając 46,46% głosów. Ruch Sarmackie Odrodzenie zdobył 42,26% głosów. Każde z ugrupowań uzyskało po 3 mandaty. Z list Porozumienia Sarmackiego posłami zostali Vladimir Liechtenstein, Maria von Primisz i Avril Levengothon. Posłami RSO będą w 49 Kadencji Defloriusz Dyman Wander, Misza Korab-Kaku, oraz Laurencjusz Ma Hi at Atera. Posłem z listy nowych został Kristian Arped.

Redakcja Monitora składa serdeczne gratulacje wszystkim posłom 49 Kadencji, wyrażając nadzieję na dobrą, konstruktywną współpracę i ciekawe obrady.

2. Wybór Asesora Trybunału Koronnego

W uzupełnieniu tej notki agencyjnej, Monitor informuje że zakończyło się głosowanie nad wyborem Ivana von Liechtensteina w skład Trybunału Koronnego. Za wyborem kandydata głosował poseł Marek Chojnacki, przeciw - poseł Defloriusz Dyman Wander. Wstrzymali się posłowie: Markus Arped, Ignacy Popow i Ludwik Wilhelm Tomlinson. Sejm nie dokonał zatem wyboru kandydata von Liechtensteina w skład Trybunału.

3. Ploteczki trybunalskie i sejmowe

Jak donoszą uczestnicy wieczoru wyborczego, zrozpaczony wynikami głosowania Asesor Wałachowski zapowiedział odejście z Sarmacji. Jeśli ta groźna zapowiedź się ziści, zwolni się kolejny fotel w Trybunale Koronnym. Życzymy sobie więc, by Pan Asesor tu z nami pozostał.

Marszałek Sejmu Ignacy Kurs nie pozostaje już w stanie wolnym! Wybrankiem Pana Marszałka został Heweliusz Popow, który w rozmowie z diuszesą Karoliną przyznał, że relacja z Marszałkiem na charakter głębokiej przyjaźni. Redakcja Monitora cieszy się bardzo, bowiem w Sarmacji trudno o miłość czystą, wolną od brudu erotyzmu. Małżeństwu Popowom życzymy wszystkiego najlepszego i wiecznych łask Wandy.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec.
Serduszka
4 142,00 lt
Ten artykuł lubią: Irmina de Ruth y Thorn, Marcin Stranczyk, Misza "JK" Korab-Kaku, Maria von Primisz, Cudzoziemiec, Laurẽt Gedeon I, Ignacy Urban de Ruth, Tomasz Lerent-Popow, Fryderyk von Hohenzollern.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
A zatem jak wspominano Lud i Naród zdecydował. Co do podziału głosów było to do przewidzenia...Gratuluję nowo wybranym posłom.
Co do reszty informacji, miło jest poczytać co tam jeszcze w trawie piszczy :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.