Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 17.12.2015 r. o 20:52
Nowy Dzień 11/2015: Wiatr zmian
Seria wydawnicza: Nowy Dzień

Qf4Ylclw.png

Wydanie nr. 18 (11/2015) z 17 grudnia 2015 roku.
Od redakcji
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszym numerem "Nowego Dnia" w którym to zajmiemy się... sobą oraz najbliższymi wyborami.

Nowy Dzień: Wiatr Zmian
W dniu dzisiejszym następują pewne zmiany jeżeli chodzi o Nowy Dzień oraz Kronikę. Po pierwsze wydawcą gazety będzie jednostka o nazwie "Hans Media" prowadzona przez Krzysztofa Hansa. Po drugie redakcja gazet opuszcza Księstwo Sarmacji by być wydawana w Republice Trizondalu - kwestie agregacji gazety nie ulegają zmianie. Po trzecie następuje pewien rozdział gazet i tak Kronika będzie gazetą dla Republiki Trizondalu zaś Nowy Dzień dla Księstwa Sarmacji. Zmiany wchodzą w życie z chwilą publikacji tej notki.

Sarmacja: Tuż przed wyborami
W dniu dzisiejszym końcowi ulega kampania wyborcza przed wyborami do Sejmu Księstwa Sarmacji. Jak udało się zauważyć w ostatnich dniach najbardziej w modzie były koalicje i taką między innymi utworzyło RSO wraz z inną partią polityczną. Obecnie koalicja zdaje się być faworytem starcia jednak znając życie inne partie też nie dają sobie w kaszę dmuchać. Przed wyborami w Księstwie Sarmacji organizowano spotkania i debaty w których to dyskutowano o wszystkich sprawach jednak wiadomo jak nazwa się spotkanie na które omawiane są różne sprawy - szczyt wszystkiego! Miejmy nadzieje że wszystkie partie biorące udział w wyborach zaczną po wyborach więcej robić niż mówić gdyż tego się od nich oczekuje. Trzymamy zatem kciuki za wszystkie partie polityczne.


Od redakcji: Kilka słów na koniec
Przyszła już pora kończyć niniejsze wydanie "Nowego Dnia". Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do komentowania poniżej przedstawionego powyżej artykułu ora zgłaszania swoich propozycji tematów do kolejnych wydań biało-czerwonej gazety. Do przeczytania w kolejnym numerze!

Krzysztof Jan Hans - mówi jak (było i) jest
Rottera, Dalmencja, Trizondal
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
419,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra.
Komentarze
Arsacjusz Arped
Hm, czy taka informacja nie powinna zostać zamieszczona na Forum Centralnym? Ten tekst raczej nie spełnia wymagań artykułu.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
O, mój, Wando...
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
A co jeszcze założone przez Hansa, a nawet z "Hansem" w nazwie nie jest prowadzone przez, a jakże, Hansa? Taka informacja jest raczej zbędna w tekście :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.