Kandydat RSO-SPN na Kanclerza Księstwa Sarmacji
Seria wydawnicza: Wybory Grudzień 2015

Wasza Książęca Mość, Drodzy Obywatele, występując w imieniu KKW RSO-SPN mam zaszczyt przedstawić kandydata na urząd Kanclerza Księstwa Sarmacji, popieranego przez Ruch Sarmackie Odrodzenie oraz Sarmacką Partię Narodów - Lorda Daleka Caan baroneta von Thorn-Skaro.

Lord Dalek Caan baronet von Thorn-Skaro (A0062), znany także jako Lord Darth Kanzler, lub po prostu RCA. Jest mieszkańcem Księstwa Sarmacji od lipca 2002 roku. Wielokrotny poseł, senator i Kanclerz. W przeszłości pełnił takie funkcje jak Regent, Członek Rady Regencyjnej, Podskarbi, Marszałek Wielki, Namiestnik. Założyciel i dziedzic wsi Czekany. Wybitny organizator pracy Rady Ministrów oraz Zjazdów Sarmackich. Autor licznych sarmackich witryn internetowych, inicjatyw i zmian w prawie. Założyciel Sarmackiej Ligi Hokeja, Sarmackiej Ligi Piłkarskiej i Sarmackiej Ligi Footballu Amerykańskiego. Redaktor Naczelny wielu wydawnictw i autor niezliczonej ilości artykułów. Lider i założyciel ugrupowań politycznych, przez lata kształtujących i aktywizujących Sarmacką scenę polityczną, takich jak: Trzecia Droga, Narodowa Partia Sarmacji, Narodowy Związek Monarchistyczny, Nowa Prawica Sarmacka oraz Ruch Sarmackie Odrodzenie. W przeszłości związany także z Socjaldemokracją Księstwa Sarmacji. Sarmata Roku 2006.

Życiorys naszego kandydata, pełen jest dokonań i walki o lepszą Sarmację. Nasz kandydat jest wzorem osoby bezwzględnie walczącej o interesy Księstwa, poglądy, idee i wizję. Dał się poznać jako wybitny organizator i twórca. Wizjoner. Rządy pod Jego przewodnictwem wprowadzały wiele innowacyjnych rozwiązań oraz doskonale animowały Sarmackie życie. Dla wielu późniejszych Kanclerzy wzór do naśladowania. Niewielu było w stanie dorównać mu w aktywności, zaangażowaniu i kreatywności.

Wobec powyższego Ruch Sarmackie Odrodzenie jest przekonany, że Lord Dalek Caan von Thorn-Skaro to właściwy kandydat do poprowadzenia Księstwa ku Dobrej Zmianie. Chciałbym Wszystkim Państwu rekomendować poparcie tej kandydatury poprzez głosowanie na listę Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Ruch Sarmackie Odrodzenie-Sarmacka Partia Narodów.

2pFKzDNn.jpg
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 586,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Fryderyk von Hohenzollern, Michał Pséftis.
Komentarze
Mikołaj Torped
Jest sporo o przeszłości, co z przyszłością?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Szanowny Panie prefekcie. Program RSO jest ogólnie dostępny, natomiast w kampanii jego najważniejsze na te kadencję elementy przedstawimy w najbliższych dniach. Zgodnie z przyjętym planem prowadzenia kampanii. Także w dniu jutrzejszym na IRC odbędzie się sesja AMA z moim udziałem. Proszę się nie martwić :-) dziękuję za pytanie.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Czyli tyle z tej niezwykłej szlachetności ze strony RCA?
Nie będzie kandydował na posła po tej farsie, ale na kanclerza, to już tak.
Szlachetne zachowanie pełną gębą.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Już odpisalem Panu na ten "argument". Nigdzie nie deklarowalem że nie będę kandydować na Kanclerza. Kandydatem wybrali mnie członkowie RSO. Dziękuję za pańskie obawy, ufam, że pojawia się również merytoryczne pytania.
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
Kanclerza wybiera Sejm, lub w drugim kroku Książę. Jak informowaliśmy, już jakiś czas temu naszą propozycją jest kandydatura RCA.
Chcemy mieć aktywnego, ponadprzeciętnego Kanclerza. RCA nie miał jeszcze okazji kierować Rządem pod wodzą obecnej Konstytucji. Wierzę, że dzięki tak silnej pozycji RM, zobaczymy multum dobrej pracy i pozytywnych zmian.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
To wiem. Ale po agitacji i późniejszym wymówkom, jakoby nie wiedziało się, że agitacja jest zabroniona, myślałem, że jeśli RCA jest na tyle szlachetny, by nie kandydować na posła, to też odmówi możliwego sprawowania jakiejkolwiek innej funkcji. Nie jest to zbyt poważne.
Ciekawe co Prześwietny Fryderyk powie, w końcu to on najbardziej kłapał na temat niezwykłego honoru ze strony samozwańczego Lorda Daleka.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
I w tym momencie pozostaje mi tylko podziękować panu za udział w rozmowie. Nie zamierzam toczyć jakiejkolwiek rozmowy w czasie wyborów w takim stylu. Miłego dnia.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
RCA
Nigdzie nie deklarowalem że nie będę kandydować na Kanclerza.

Ależ masz krótką pamięć. Ja doskonale takie deklaracje pamiętam. Jedna z nich: jak Vlad Ciebie podpuszczał, odpowiedziałeś, że nie zostaniesz kanclerzem w nadchodzącej kadencji oraz (to już dokładny cytat z Ciebie):
RCA, 15 listopada
polityka to też odpowiedzialność, ja wiem, że jej obecnie nie widać, w tej kadencji/tym rządzie, ale mi zależy na standardach, jak z obietnicą kandydatów RSO, że jak będąc w Sejmie wejdą do rządu, to złożą mandaty. To są elementarne drobnostki budujące JAKOŚĆ, a nie "jakoś".

No, chyba zbyt pochopnie odrzuciłeś pytania obywatela Guedena.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
No więc nigdzie nie mówiłem, że nie będę kandydatem na Kanclerza. Wyraźnie podkreśliłem, że nie zostanę poslem. Co do "dokładnego cytatu" - zachęcam do nie wyrywania odpowiedzi z kontekstu.

Cytat który podales jest nasza OBIETNICA, która znalazła się także w dokumentach programowych i będzie dotrzymana. W jaki sposób mówi ona o niekandydowaniu na urząd kanclerza?
Kandydat Ruchu Sarmackie Odrodzenie na urząd Kanclerza Rządu Księstwa Sar
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
No to sparafrazuję. Złożyłeś deklarację, że nie będziesz kandydował na kanclerza. Byłem tego świadkiem. Podałem Ci kontekst tej deklaracji, licząc na odświeżenie pamięci.

Mnie to wsio ryba, że kandydujesz, nie rozumiem tylko po co się zapierasz swoich deklaracji, zwłaszcza że ubierałeś je we wzniosłe słowa i wrzucałeś do nich zarzuty pod naszym adresem.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
No więc ostatni raz Ci odpowiadam i podkreślam - nie złożyłem nigdzie deklaracji, że nie będę kandydować na urząd Kanclerza. Gorąco proszę byś nie wmawial mi i czytelnikom,że było inaczej. Nie mogę ponosić odpowiedzialności za to, że odmiennie od intencji odczytujesz pewne słowa, które przywolales. Są one nad wyraz jasne i oczywiste. Nie dotyczą kanclerstwa w żaden sposób poza tym, gdy nasi posłowie wejdą do rządu to złożą poselskie mandaty. To nasze zobowiązanie pokazujące, że do prawdziwego trojpodzialu można dążyć a nie go unikać bo tak.
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
Nie wiem, kto kogo podpuszczał i po co. Wiem, że nawet na wewnętrznym forum partii, ani razu nie pojawił się temat o rezygnacji RCA czy naszej chęci rezygnacji z kandydata na Kanclerza. Ten temat w ogóle nie istniał.
Dokumenty programowe, gdzie ten kandydat był i jest wskazany, nie były zmieniane.
Co więcej, ja kojarzę, że RCA na ogólnodostępnym IRC-u mówił o tym, że jest kandydatem na Kanclerza i będzie z Nim spotkanie.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Żałuję, drogi Gauleiterze, że nawet gdy udowodnione zostało, że się myliłeś, nie zdobyłeś się na zwykłe półgębkiem choćby rzucone "Sorry". Pozdrawiam Cię serdecznie!
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Och, ależ ja dokładnie tę deklarację pamiętam. Pamiętam też miejsce - IRC. Nie pamiętam tylko, czy była składana publicznie, czy pisałeś to na priwie na IRC-u. Nie mam loga, żeby go przedstawić, liczyłem na Twoją pamięć i ew. "No tak, ale przemyślałem sprawę".

Tak na marginesie - komentarz nawet gdy udowodnione zostało, że się myliłeś, nie zdobyłeś się na zwykłe półgębkiem choćby rzucone "Sorry" to w Twoich pięknych ustach Himalaje hipokryzji. Pozdrawiam również!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Zabawne wydaje się, że nikt, nawet przywołany przez Ciebie Vladimir, nie ogarnia ni miejsca, ni słów takowych. Zostaje wyrazić obawę, że coś Ci się przewidziało/przesłyszało. Rozumiem jednak trudność w przyznaniu się do błędu, nie raz ze sobą walczę czy w przypadku błędu popełnienia z pokorą pochylić głowę. Warto jednak to uczynić i wiedzieć kiedy zarzucić manipulację faktami :)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Z programem się oczywiście absolutnie nie zgadzam, bo jestem monarchistą, anarchistą i represjonistą, ale za focię lajczyk, jakem zapowiedział!

Swoją drogą, doceniam odważną kampanię wyborczą. Próbowałem kiedyś kręcić nagrywany program, ale jakoś nie spotkało się to z odzewem, więc odpuściłem.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Kiedy ja też jestem monarchistą! :) I program RSO jest programem również monarchę wspierającym! Także jak to tak?!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.