Ruch Sarmackie Odrodzenie, Cudzoziemiec, 03.12.2015 r. o 08:07
Lista Wyborcza Koalicyjnego Komitetu Wyborczego RSO-SPN!
Seria wydawnicza: Wybory Grudzień 2015

LISTA KANDYDATÓW KOALICYJNEGO KOMITETU WYBORCZEGO
Ruch Sarmackie Odrodzenie-Sarmacka Partia Narodów

Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Drodzy Obywatele i Mieszkańcy Rzeczpospolitej Sarmacji! Chwilę temu Ruch Sarmackie Odrodzenie dokonał oficjalnego formalnego zgłoszenia kandydatów na posłów nadchodzącej, 49 już, kadencji Sejmu. Nasza lista liczy 6 wspaniałych osób. Prezentując Wam poniżej naszych kandydatów chcę podkreślić kilka ważnych elementów.
R5E4MMrX.png

ODRODZENIE, POZYTYWNA ZMIANA, JEDNOŚĆ, BUDOWA i PROFESJONALIZM - pięć filarów odpowiadających pięciu filarom Sarmacji - Baridasowi, Koronie Księstwa, Sclavinii, Teutonii i Księciu.
 • Trzeba i należy korzystać z doświadczenia osób, które dla naszego kraju poświęcili wiele godzin swego realnego czasu, mają bogate doświadczenie i chętnie przekazują je innym. Książę-Senior, hrabia, 3 wicehrabiów i nowy mieszkaniec - doświadczenie, wiedza i synergia. ODRODZENIE - najważniejszy filar naszej listy. Rozumiany jako odrodzenie poprzez doświadczenie i dobre praktyki.
 • Na naszej liście znajdziecie osoby, które wciąż są młodymi stażem mieszkańcami. Jednak już dziś ich godne podziwu zaangażowanie. POZYTYWNA ZMIANA - element, w którym mówimy Wam, że przekazujemy innym dobre praktyki i dobre doświadczenia, pomagamy unikać błędów, a jeśli te się zdarzą wspólnie rozwiązujemy problem.
 • Kandydaci, których spotkacie na naszej liście są przedstawicielami każdego sarmackiego samorządu. Baridas, Korona, Sclavinia i Teutonia mają swoich przedstawicieli na liście RSO-SPN. JEDNOŚĆ - to jeden z najważniejszych elementów przyświecających naszej codziennej pracy. Znajduje swoje odzwierciedlenie nie tylko w idei tradycjonalizmu sarmackiego czy sarmatopozytywizmu, ale i w programie wyborczym RSO, i wszystkich innych naszych działaniach.
 • Tworząc naszą listę kierowaliśmy się wyżej określonymi zasadami. Uznajemy, że porozumienie jest możliwe i jest istotne z punktu widzenia rozwoju całej Rzeczpospolitej. BUDOWA - to ważny element, który nam przyświecał. Stawiamy całą mocą na pozytywne aspekty naszej pracy.
 • Doświadczenie w połączeniu z chęcią przekazywania go dalej, edukacja nowych mieszkańców i pomoc niesiona tym mniej doświadczonym, kompleksowy program wyborczy i wiele innych elementów budują nasz PROFESJONALIZM. Nie chcemy i nie możemy rządzić nieprofesjonalnie.
Traktując poważnie filary, na których opieramy swoją działalność, Ruch Sarmackie Odrodzenie podjął strategiczną współpracę z Sarmacką Partią Narodową, której przedstawiciel znajduje się na wspólnej liście wyborczej. Z tych samych powodów nasza partia zdecydowała się nie wystawiać kandydata na listę nowych mieszkańców, a zamiast tego udzielić pełnego wsparcia i poparcia dla kandydata partii Baridasar Partiax - Kristianowi Arpedowi. Od siebie mogę powiedzieć, przy tej okazji, że bardzo się cieszę z tych zawartych porozumień.

RUCH SARMACKIE ODRODZENIE - wybierz dobrą zmianę!
v27nJ8H5.png


Szanowni Państwo, mam zaszczyt przedstawić Wam listę Koalicyjnego Komitetu RSO-SPN!
 1. Fryderyk hrabia von Hohenzollern (AE372, Królestwo Baridasu)
 2. Laurencjusz Ma Hi wicehrabia at Atera (AF766, Korona Księstwa Sarmacji)
 3. Alexander White (AG168, Konsulat Sclavinii)
 4. książę-senior Defloriusz Dyman Wander (A0441, Królestwo Teutonii)
 5. Tomasz wicehrabia Liberi (AF039, Królestwo Baridasu)
 6. Misza wicehrabia Korab-Kaku (AF253, Królestwo Teutonii)
W kolejnych dniach przybliżymy Wam sylwetki naszych kandydatów na posłów i urząd kanclerza oraz najważniejsze elementy naszego programu wyborczego. Ruch Sarmackie Odrodzenie - Dobra Zmiana Jest Możliwa!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Fryderyk von Hohenzollern.
Serduszka
3 268,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Irmina de Ruth y Thorn, Siergiusz Asketil, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Obiecanki cacanki. Brakuje tylko Hansa
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Dziękuję szanownej pani za ten merytoryczny komentarz. Pan Hans nie znajduje się na naszej liście wyborczej ponieważ nie spełnia warunków ustawy o obywatelstwie. Co więcej - lista jest kompletna. Nie rozumiem jednak co pani rozumie pod określeniem "obiecanki cacanki" - bo chyba nie odnosi się pani do zgłoszonej listy kandydatów? Chyba też nie do programu, skoro tego nie przedstawiliśmy jeszcze w kampanii?

Zycze przemilego dnia i raz jeszcze dziekuje za komentarz.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Coś nasz baronecik zmilał po wizycie w więzieniu...
Zanotować - zimna cela dobra jest.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Coś nasz baronecik zmilał po wizycie w więzieniu...
Zanotować - zimna cela dobra jest.
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Panie von Guden i co według was wnosicie w tym komentarzu. Zupełnie nic, nie dość że nijak ma się do artykułu oraz treści tam zawartej. To nie wiadomo z jakich powodów sili się pan na złośliwości - przynajmniej ja to tak odbieram.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Drogi Lambercie, jak planujesz wrzucać podwójne komentarze do chociaż rób je z tantiemą. Dzięki!
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
To nie są złośliwości - a jedynie pozytywne zaskoczenie.
No ale jeśli Prześwietny woli takie komentarze - "fajny cekaawy artkl", to trudno.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Jak slodko :*
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Tak, dwutygodniowa przerwa dobrze zrobiła Panu Lordowi, pozostaje życzyć wytrwałości :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Dziękuję Panie Kanclerzu. Ufam, że wykazując dobrą wolę i odpowiadając na podobne działanie z mojej strony wszyscy możemy skorzystać na ostatnim moim "me-time". Z niecierpliwością oczekuję na start NSZZ w wyborach!
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Rzygam tęczą.
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Rzygam tęczą.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Pożyjemy zobaczymy :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
Mógłbym poprosić o informacje na temat powyżej listy kandydatów. Chodzi mi tutaj o proporcje liczby członków danych partii :)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
o.O Hans, prosiłem Cię o coś. Nie kompromituj się...
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Cytuję:
Z niecierpliwością oczekuję na start NSZZ w wyborach!

Nie wiem jak wyglądają zamiary reszty polityków Represji, ale mnie Pana aktywność sprzed resetu aktywność polityczną bardzo skutecznie zobrzydziła, więc raczej postoję, popatrzę.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Z przykrością przyjmuję deklarację Pana Kanclerza. Tak udana kadencja powinna mieć szansę na kontynuację podjętych działań :( proszę pamiętać - nie chciałem pana urazić. Autentycznie mi przykro! Staram się swoje błędy naprawiać - także proszę przyjąć przeprosiny za obrzydzanie kanclerskiego żywota.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Moi drodzy czy każde wybory muszą być miejscem przepychanek ?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.