Park Stołeczny, Zbyszko Gustolúpulo, 10.11.2015 r. o 01:04
SFSP - Podsumowanie Mistrzostw

Oświadczenie Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Oczekiwania dla drużyny broniącej tytuł Mistrzów v-Świata zawsze są duże, a nowy trener Dalek Caan nie miał wiele czasu na przygotowanie drużyny. Cieszy przede wszystkim raport zmian, na którym większość zawodników wypadła naprawdę dobrze, mimo tego, że mundial to nienajlepszy okres na ogrywanie zawodników. Do reprezentacji dołączyło 4 nowych graczy, z których każdy zagrał w większości spotkań, dzięki czemu szybko wkomponowali się w zespół.

Wynik końcowy może nie jest całkowicie satysfakcjonujący, ale nie możemy zapominać, że to właśnie drużyna Sarmacji wygrała grupę D! Choć zaczęliśmy od przegranej z La Palmą 0:2 to udało nam się wygrać 5 z 8 spotkań w grupie! W ćwierćfinale trafiliśmy na drużynę VRP, na papierze drużynę porównywalną z naszą, jednak w historii 2/3 spotkań to Pięcopolanie wychodzili zwycięsko. Trener Sarmatów wybrał wariant ofensywny 3-4-3 i o ile nasz atak zagrał bardzo dobrze to o pozostałych formacjach nie można tego powiedzieć.

Podsumowując Dalek Caan of Skaro jak na razie dopiero zaczął układać reprezentację na nowo i pierwsze miejsce w grupie należy traktować jako spory sukces. W tej chwili pora na sezon ligowy i tym razem nie ma mowy o odpuszczaniu jak to miało miejsce wcześniej i celem jest utrzymanie się w najwyższej dywizji.

Zbyszko von Thorn-Broniek oraz Henryk Leszczyński
Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich


*****

Przy okazji nastąpiła zmiana Delegata Głównego SFSP w Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, gdzie na moje miejsce trafił Dalek Caan of Skaro. Oprócz tego przekazałem mu również funkcję administratora Sarmackiej Ligii Piłkarskiej. Przyda się tu trochę świeżej krwi! :)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 852,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Siergiusz Asketil, Jack von Horn, Ignacy Urban de Ruth.
Komentarze
Konrad Jakub Arped-Friedman
No to zabierać d... w troki i do terningów!
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Mecze oglądałem z przyjemnością:)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.