Miłość miłość rozdawana....
Seria wydawnicza: Ploteczki

s70pZwc8.png

Fani Fani,

Tak dokładnie już wytrzeźwieliśmy po balu i imprezie z okazji dwóch latek panowania i urodzin naszego Księcia. A była gruba impreza nie powiemy. Ale my nie o tym.

Kochani dzisiaj nasze sarmackie uszy doniosły o niezwykłej rzeczy. A mianowicie niejaki obywatel baronet Dalek Caan of Skaro znany bardziej obywatelom jako RCA zaczął pałać olbrzymią miłością do nas wszystkich. Byliśmy niezwykle zaskoczeni tym faktem ponieważ RCA nie słynie ze zbytniego ujawniania swoich uczuć. Jednakże dzisiaj nastąpił przełom. Gdy zapytaliśmy dlaczego taka miłość wypływa z niego, że aż bije od niego płomień z językami, taką odpowiedź dostaliśmy:

Szanowna Pani redaktor, nie wiem czy wspominałem o tym wczoraj, bo impreza była bardzo zacna, ale po 8 latach do mego rodu, do mnie, do mych ramion ojcowskich powrócił JO diuk Mateusz Chojnacki. Me serce tym bardziej się raduje, że nasz topór wojenny został zakopany i stworzyliśmy mu piękny pomnik. Więc z tej radości pałam do wszystkich miłością. Niech znają me dobre serduszko.

Tak więc sami Państwo widzą, nasz RCA to wbrew pozorom bardzo uczuciowy i niezwykle wspaniały człowiek. Jeśli chcecie załapać się na płomienie ognia z językami to pędźcie na naszego irca. Jak coś to powołajcie się na nas i proście RCA. Już zostało tylko kilka z nich.

A my jak to my będziemy obserwować dalej tą sprawę.

Wasza
9C5r6KUe.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki.
Serduszka
3 202,00 lt
Ten artykuł lubią: Zoara Schlesinger-Asketil, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Robert Fryderyk, Ignacy Popow-Chojnacki, Ławica Żubrów, Daniel January von Tauer-Krak.
Komentarze
Robert Fryderyk
SLAP SLAP SLAP...

PS - wyczuwam niedomkniętą frazę font.
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Nie ma niedomkniętej. A jeśli jest to powiedz mi gdzie?
Odpowiedz Permalink
Robert Fryderyk
A nie, Ok jest, mialem zoom zrobiony ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.