Ferment, Zbyszko Gustolúpulo, 01.10.2015 r. o 09:19
[v-Mundial] IV kolejka

mundial2015_kolorowa.png
Grupa A:
Królestwo Elderlandu 3-0 Sclavinia
Samban Zachodni 4-0 Republika Bialenii

Samban Zachodni ciągle świetnie pokazuje, że w krótkim okresie można zbudować dobrą drużynę. To już 4. zwycięstwo z rzędu i ciągle bez straty ani jednego gola! Elderland dzięki wygranej ze Sclavinią wraca na 2. miejsce w tabeli i za tydzień zagrają z Teutonią, która jako jedyny oprócz czołowej dwójki ma realne szansa na awans.
Grupa B:
VRP 1-0 Baridas
Dreamland 0-0 Surmenia

Ciekawa sytuacja w grupie B, gdzie lider tabeli remisuje z ostatnią drużyną! Mecz był jednak dość jednostronny, Surmenia ani razu nie zagroziła bramce Dreamlandu, a bezbramkowy wynik zawdzięczają swojemu bramkarzowi, który zagrał na 15 i trafił do X11 kolejki oraz trenerowi. Nudny mecz, bo jedynie po jednej sytuacji stworzyli VRP i Baridas i to ta pierwsza drużyna wykorzystała tę jedyną akcję lepiej zdobywając zwycięskiego gola.
Grupa C:
Królestwo Bantu 7-0 Trizondal
Wandystan 1-1 Hasseland

Kolejny hokejowy wynik - tym razem oberwało się drużynie Trizondalu, Bantu strzeliło im aż 7 bramek! Lider grupy z trzema zwycięstwami na koncie Wandystan za to jedynie zremisował z Hasselandem po wyrównanym meczu. Hasseland był nawet blisko wygranej, ale bramka z 71. minuty nie została uznana.

Grupa D:
Sułtanat Al Rajn 1-1 Księstwo Sarmacji
La Palma 5-0 Abachazja

La Palma spokojnie gra swoje, a zawodnicy mogli swobodnie pograć piłką i strzelić kilka bramek Abachazji, choć co ciekawe jedyny napastnik Madrigal nie miał udziału w żadnej z pięciu bramek! Wyrównany pojedynek stoczyli Sarmaci z Al Rajnem, choć tak naprawdę Sarmaci zremisowali bardzo szczęśliwie. Strzelona w 2. minucie bramka to była ich jedyna sytuacja w całym spotkaniu! Walka o drugie miejsce w grupie będzie zacięta do końca!

Terminarz i wyniki dostępne są również na stronie v-Mundialu.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Yutte Pónkrokk, Michał Pséftis.
Serduszka
4 259,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Yutte Pónkrokk, Tomasz Ivo Hugo, Juliette Alatriste, Michał Pséftis, Karolina Aleksandra, Zoara Schlesinger-Asketil, Krzysztof St. M. Kwazi.
Komentarze
Yutte Pónkrokk
Chyba zły wynik jest przy meczu Sarmacji. To tak BA.

Brawo Sarmaci za wygraną! Brawo Sclavińczycy za walkę!
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Ah, wynik dobry, tylko komentarz zły! Sarmaci wygrali zremisowali bardzo szczęśliwe.

PS: Ktoś to czyta!
Odpowiedz Permalink
Yutte Pónkrokk
Ojej. To szkoda. Jednak wolałem poprzedni komentarz do wyniku...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.