Brechty, chichy i przegląd dentystyczny....
Seria wydawnicza: Ploteczki

s70pZwc8.png

Hej hej fani Plotkary,

Mamy sensacyjną wiadomość głos z zaświatów przemówił. Ś.P. Roland Heach w dniu dzisiejszym na randce z dwoma pięknymi dziewczynami niejaką szlachetną dama Yennefer von Witcher i wicehrabiną Irminą de Vellior w toku rozmowy i śmiechów, pomylił szczękę z nosem.

Nie dane mu było jednak doświadczyć przeglądu dentystycznego choć bardzo chciał ponieważ jego marzeniem było zostać dentystą. Tegoż przeglądu miał dokonać niejakiej Irminie ale niestety tak ją rozśmieszył, ze o mało co nie udławiła się hot dogiem. Świadkowa owego zdarzenia niejaka Yennefer turlała się po podłodze z Rolandem zamiast pomóc hot dogowi zjadanemu przez Irmę. W przerwie na brechty, Roland rzucił sucharem (nie w sensie dosłownym) w Yennefer, żądając od niej przyznanie że jest jej dobrze jak jej obcy facet "grzebie" w jamie ustnej. Nie jest nam znane stanowisko Yennefer, gdyż obecnie poszła po wałek, żeby zemścić się na naszym zombie. A Roland leży ze śmiechu pod kanapą. Aczkolwiek wiemy że Roland nic nie czuje bo przecież jest już umarlakiem.

Mówi się, ze jego duch tudzież zwał jak zwał zombiak powraca aby mścić i zabijać śmiechem osoby, które go do tego zmuszają. Ludzie mówią że ofiarami jego zabójczego śmiechu padają Yennefer i Irmina każdego wieczora.

My jak to my będziemy się dalej przyglądać całej sprawie i informować na bieżąco.

Wasza
9C5r6KUe.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Yennefer von Witcher, Roland Heach-Romański.
Serduszka
3 572,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Roland Heach-Romański, Michał Pséftis, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Krzysztof St. M. Kwazi, Marek von Thorn-Chojnacki.
Komentarze
Michał Pséftis
Dukaj lepszy niż Sapkowski!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.