Kot Gończy, Gauleiter Kakulski, 30.09.2015 r. o 11:41
Mistrzostwo obronione!

Republikanie Scholandia grają w Ekstraklasie dopiero drugi sezon, a już zdobyliśmy drugie mistrzostwo Sarmacji! Nie udało się obronić zwycięstwa w Pucharze, ale samo Mistrzostwo też smakuje niezgorzej.

Runda zasadnicza nie zapowiadała sukcesu. Zwycięstwa przeplataliśmy remisami i porażkami. W tym czasie Krasnoludy wygrywały mecz za meczem. W rundzie zasadniczej przegrali tylko jeden mecz! Wydawało się, że wygrają ligę na wiele kolejek przed końcem sezonu. Wtedy role się odwróciły.

Krasnoludzka maszyneria zacięła się. Remisów i porażek było więcej, niż zwycięstw. Nie pomagało nawet łamanie zasad fair-play. A Republikanie? Republikanie notowali serię taką samą, jak Krasnoludy w poprzedniej rundzie. Wygraliśmy wszystkie mecze poza jednym remisem i jedną porażką. Wszystko miało się zdecydować w bezpośrednim starciu na scholandzkiej Pszczółce...

Zwycięstwo 3:2 przypieczętowało sezon. Krasnoludy ustawiły Republikanom niewysoki szpaler! Ostatni mecz z Piratami z Feru (0:1 dla nas) był już tylko formalnością. Mistrzostwo zostaje w Republice!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Zbyszko Gustolúpulo, Michał Pséftis.
Serduszka
3 838,00 lt
Ten artykuł lubią: Zbyszko Gustolúpulo, Cudzoziemiec, Yutte Pónkrokk, Ryszard Paczenko, Michał Pséftis, Karolina Aleksandra, Jack von Horn.
Komentarze
Zbyszko Gustolúpulo
Drużyna scholandzkich emerytów i rencistów! <3
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Bez przesady, odmładzamy się z sezonu na sezon!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Armin byłby z Was dumny!
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Bo wiadomo, najlepsze mecze to na Pszczółce! Ustawki też zresztą.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.