Trybuna Diuków, Robert Fryderyk, 29.09.2015 r. o 13:11
Grodziskie Anioły zakończyły sezon.
Seria wydawnicza: Sport w prowincji

San8lYaw.png

Sezon dla Aniołów z Grodziska się zakończył. Niestety zarówno w Lidze Królewskiej jak i w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej nie udało nam się awansować do wyższych klas rozgrywkowych, choć, co trzeba przyznać, dzieliły nas od tego tylko milimetry... Powalczymy w kolejnym sezonie.

Drużyna w SLP otrzymała właśnie swój raport zmian. Najgorsze wieści są takie, że opuściło nas już trzech zawodników - co poważnie wpłynie na możliwości kadrowe trenera. Doinel Cornel, Thomas Fjørtoft i Micah Ashdown zdecydowali się przejść na piłkarską emeryturę. Wiemy też, że za rok z drużyną pożegna się ostoja w tym sezonie, kapitan Albin Hänsel. Póki co będzie jeszcze służył swojej drużynie, niemniej trzeba mieć świadomość dużo mniejszego zaangażowania z jego strony.

Kilku zawodników drużyny uzyskało progres w swoich umiejętnościach - dotyczy to aż 11 graczy z obecnego 16 osobowego składu. Na szczęście spadki u pozostałych są relatywnie niewielkie, ogólnie drużyna wyszła na spory plus. Średnia drużyny to solidna dziewiątka! Poszczególne formacje wyglądają następująco: BR+OB: 7 zawodników (w tym 2 bramkarzy), skill: 8,7 (najmniej 4, najwięcej 12); PO: 4 zawodników, skill: 9,3 (najmniej 7, najwięcej 11); AT: 5 zawodników, skill: 9,0 (najmniej 8, najwięcej 10). Średni wiek drużyny to 26,4 lat, a w poszczególnych formacjach: BR+OB: 26,7 lat; PO: 26 lat; AT: 26,2 lat.

2qWhbQ1j.jpg

Wyzwania przed nowym sezonem to pozyskanie jednego-dwóch zawodników do linii obrony. W tym momencie wygląda to mocno słabo i bez wątpienia należy podjąć szybkie działania. Niestety kasa drużyny nie jest zbyt zasobna i wszelkie ruchy musimy wykonywać bardzo przemyślenie. Jeśli finanse nam pozwolą postaramy się również pozyskać jednego pomocnika. Rozważamy sprzedaż jednego z napastników.

Obecny skład KS Anioły Grodzisk (SLP):
B Pascal Hooiber 
B Custódio Antas 
O Albin Hänsel  
O Åsgeir Tønseth 
O Lasse Laitila 
O Bodo Pagels 
O Hans-Jörg Burkhardt 
P Tyson Pimblett 
P Knut Hjelmeset 
P Atgeirr Nordby 
P Ludvig Adelsköld 
N Bartolomé Puli  
N Bruno Barmejo 
N Nicolae Arhanghel 
N Kolbein Gabrielsen 
N Robin Jamtfall 

Ostatni mecz z FAN Shepherds niestety przegraliśmy. Drużyna w żaden sposób nie mogła nawiązać walki i nie stworzyła żadnej podbramkowej sytuacji. Takie sytuacje w przyszłości nie będą tolerowane - co prezes klubu wyraźnie podkreślił na posezonowej odprawie.

Zawodnicy weszli teraz w offseason, mają czas na regenerację i odpoczynek. Nowy sezon rusza już wkrótce i zrobimy wszystko by być do niego przygotowanymi w 100%.

84X03o2f.jpg
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Michał Pséftis, Zbyszko Gustolúpulo.
Serduszka
2 820,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Pséftis, Zoara Schlesinger-Asketil, Ryszard Paczenko, Zbyszko Gustolúpulo, Irmina de Ruth y Thorn.
Komentarze
Irmina de Ruth y Thorn
Tym to dobrze.:) tez bym chciała tak wypoczywać:)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.