Bullace Inc., Albert Felimi-Liderski, 25.09.2015 r. o 21:24
Stary Dzień 9/2015: Dlaczego RSiT upadła cz 2!!

4xuUy089.png

Wydanie nr. 2 (9/2015) z 25 września 2015 roku.

Od redakcji
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszym numerem "Starego Dnia" w którym to przedstawię Wam wszystkim kulisy upadku RSiT!

Sarmacja: Macie dużo za uszami!
Tak dokładnie. Jesteście niewdziecznym narodem, ktory próbuje być fajny. Nic jednak nie może rownac się, klimatowi dawnej RSiT mojej, RSiT! To Sarmaci zniszczyli moja kraine!! Jak to sie wydarzyło? Cytując moj poprzedni artykul: "Na początek, przeszukałem wszystkie fora dawnej RSiT i zauważyłem bardzo ciekawy trend - posty na nim pojawiały się od poniedziałku do niedzieli, ze znacznym wzrostem aktywności właśnie w pierwszy dzień tygodnia. Coś mi nie pasowało, więc zacząłem łączyć wątki i w końcu zrozumiałem: na sarmackim Ircu słowo "poniedziałek" jest zakazane!". Pewnie myslicie - Bobby czy ty oszalales? co to Ma wspolnego z RSit??!! No wlasnie, w tym rzecz. Tez myslalem, że to tylko błahostka, poniedziałek, jak poniedziałek. Później jednak przypomniałem sobie, że szanowny pan Andronichus często wspominał, że dużo sarmatow nie lubi poniedzialkow! Widzicie powiazanie? Sarmaci nie mogli znieść, że RsIT rozkwitała w poniedziałki, więc ją zlikwidowali! Jak? Tego jeszcze nie wiem ale z pewnością sie, dowiem!

Od redakcji: Kilka słów na koniec
Generalnie kocham moja gazete, ale uznalem ze zaczela, sie troche nudzic, w koncu dwa artykuly to calkiem, sporo. Dziękuję za wszystkie serca, MOPS w Jastrzębcu jest z was dumny, drodzy czytelnicy!

W kolejnym numerze m. in.:
Niestety, zawieszam dzialoność "Starego Dnia", bo jest trochę nudny. pisałem do ludzi, mowia ze nudny, ja mowie "nie nudny", a oni "nudny", wiec pomyslalem, ze to jakis kolejny spisek, a ja nie lubie spiskow. Dlatego to koniec, mam chociaz nadzieje, ze władze zrobia coś ze sprawą rsit!

Bobby Felimi-Liderski - mówił jak (było i) jest
Almera, Baridas
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vladimir ik Lihtenštán, Ludwik Tomović.
Serduszka
2 578,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir ik Lihtenštán, Michał Pséftis, Markus Arped, Ludwik Tomović.
Komentarze
Vladimir ik Lihtenštán
Jestem zachwycony! Błędna interpunkcja, literówki i błędy ortograficzne! Pojawia się słowo Jastrzębiec i skrót RSiT. Daję 10/10!
Odpowiedz Permalink
Lambert von Güden
Mimo, że cię nie lubię, to gazeta świetna i prowadź ją dalej. Szczególną bekę mam z tego, że treść tego, co będzie w następnym numerze zajmuje połowę treści samego numeru...
Odpowiedz Permalink
Alfred
Tym razem słabo.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.