Ferment, Zbyszko Gustolúpulo, 24.09.2015 r. o 13:48
[v-Mundial] II kolejka

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
mundial2015_kolorowa.png


Grupa A:
Królestwo Elderlandu 4-1 Republika Bialenii
Królestwo Teutonii 0-1 Samban Zachodni

QTFADsx.png

W pierwszym meczu Elderland bez problemu pokonał drużynę Republiki Bialenii 4-1. Drużyny spotkały się zaledwie tydzień wcześniej w spotkaniu towarzyskim, gdzie również zwyciężył Elderland, ale tylko 1-0. Mecz był wyjątkowo jednostronny, a jedyna bramka dla Bialenii padła z rzutu wolnego, który wykorzystał Sashok Khadarkevich. Aktualny mistrz Ligi Światowej Samban Zachodni po zaciętej walce pokonał Królestwo Teutonii. Bardzo wyrównane spotkanie, obie drużyny postawiły na walkę w środku pola wychodząc w ustawieniu 4-5-1. Posiadanie piłki 45-55 i szanse 2-2 pokazuje jak wyrównane było to spotkanie i tak naprawdę zadecydowało szczęście i strzał z pola karnego oddany przez kapitana drużyny Dirka Severin w 75 minucie.
W następnej kolejce bardzo ciekawy pojedynek dwóch najlepszych drużyn grupy A - Samban Zachodni zmierzy się z Elderlandem!

Grupa B:
VRP 6-0 Surmenia
Chattycja 0-2 Dreamland

NlQuLzT.png

Dreamland zdobywa kolejne 3 punkty po ciekawym spotkaniu z Chattycją i Shania. Drużyny stworzyły sobie aż 10 szans (3-7), a wynik nie odzwierciedla dobrego widowiska jakie kibice mogli zobaczyć. W drugim meczu VRP wygrał aż 6-0 z Surmenią, która grała bez trenera. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo już po 10 minutach tablica pokazywała wynik 2-0. Zawodnicy Surmenii ani razu nie stworzyli nawet szansy na pokonanie bramkarza VRP. W następnej kolejce kolejna szansa dla gospodarzy v-Mundialu na zdobycie pierwszych punktów, tym razem z Chattycja i Shania, a dwie najlepsze drużyny Dreamland i VRP zmierzą się między sobą.

Grupa C:
Królestwo Bantu 3-0 Hasseland
Kalifat Al-Farun 1-2 Wandystan

BAngh8b.png

W grupie C bez niespodzianek, Królestwo Bantu pokonał Hasseland 3:0, a Wandystan po zaciętym spotkaniu wygrał z Kalifatem Al-Farun 2-1. O tym kto jest najlepszą drużyną w grupie C przekonamy się już w niedzielę, kiedy Wandystan zmierzy się z Bantu. Kalifat Al-Farun czeka wtedy spotkanie z najsłabszym w grupie Trizondalem.

Grupa D:
Sułtanat Al Rajn 4-0 Abachazja
Parlandia 1-1 La Palma

hEP18Ca.png

Ciekawie wygląda sytuacja w grupie D, gdzie La Palma, która pokonała Księstwo Sarmacji w pierwszym meczu, tym razem zgubiła punkty w meczu z Parlandią zaledwie remisując 1-1! Sułtanat Al Rajn za to bez problemów pokonał debiutanta, Abachazję 4-0. Za tydzień kolejny sprawdzian dla La Palmy w meczu z Al Rajnem, a Sarmacja ma szansę na pierwsze punkty w meczu z Parlandią.
Serduszka
7 106,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Yupeng Beijin-Zhao, Siergiusz Asketil, Michał Pséftis, Yutte Pónkrokk, Michaś Elżbieta II, Irmina de Ruth y Thorn, Ignacy Urban de Ruth, Zoara Schlesinger-Asketil, Laurẽt Gedeon I, Karolina Aleksandra.
Komentarze
Heweliusz Popow-Chojnacki
Gratuluję wszystkim zwycięzcom :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.