Pisarz w skórze polityka czy na odwrót?

s70pZwc8.png

Hej hej fani,

Tak tak wiemy nie pisaliśmy. Jakoś tak wyszło. No ale teraz mamy dla Was niesamowitego newsa. Otóż całkiem niedawno pojawił się pewny mężczyzna, który nie powiemy, ale powalił nas swoim opowiadaniem, które jak sam mówi udoskonalił i chciał, aby ujrzał światło dzienne.

Opowiadanie nazywało się Spotkanie po latach. Jak na Plotkarę przystało sami byliśmy nie lada ciekawi co też to jest. Jak zaczęliśmy czytać tak nie mogliśmy przestać. Ciągle czekaliśmy na nowe odcinki. Zawsze kiedy się pojawiał Merkuriusz gazeta w której one były publikowane, my byliśmy pierwsi. Ale my nie o tym.

Pewnie wiecie o kim mowa. Tym Panem jest Dalek Caan of Skaro. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie pewnego dnia w swoim oświadczeniu powiedział, że startuje do Sejmu. Najpierw popukaliśmy się w czoło, bo jak pisarz politykiem? Jednakże życie nasze zweryfikowało to. Otóż nasze plotkarskie uszy i oczy jak to one, niepostrzeżenie weszły do Sejmu. Spacerując korytarzami sejmowymi, wypatrując gorących ploteczek, spostrzegły naszego pisarza. Siedział przy jakimś tam stoliku i coś pisał. Oczywiście podeszły do niego i zapytały co on am robi. A on na to odpowiedział:

Prosze Państwa no a co się robi w Sejmowych korytarzach? Za dwie godziny mam posiedzenie a jeszcze nie skończyłem pisać tej cholernej ustawy. A wy mi kurka wodna przeszkadzacie. Wiem o co chcecie zapytać. Nie przestałem pisać i będę, ale teraz nie mam do tego głowy. A i jeśli mój ostatni odcinek zostanie uznany przez wiele ludzi wtedy zapoczątkuje nową serię. A teraz do widzenia muszę się skupić

No nie powiemy. Byliśmy zaskoczeni. Jak to pisarz i do tego polityk? A może on od zawsze był politykiem, ale chciał zmienić chociaż trochę wizerunek i zabrał się za pisanie? Jak się potoczy jego kariera i ta zabawa w politykę?

My mówimy Panie Dalek, nie idźcie tą drogą. Wasza droga to opowiadania.

Jednakże my jak to my będziemy się przypatrywać owej sprawie.
Wasza na posterunku i wszędzie

9C5r6KUe.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 770,00 lt
Ten artykuł lubią: Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Laurẽt Gedeon I, Zoara Schlesinger-Asketil, Robert Fryderyk, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Yennefer von Witcher.
Komentarze
Krzysztof Czuguł-Chan
Pani Redaktor, coś się Pani nagłówek zbakłażanił.
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Wiem bo mam za duży obrazek i nie potrafię go zmniejszyć. Nawet Instytut Magazynowania Grafik nie chce przyjąć, eh. Usunęłam go =, a był taki piękny
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Fajnie zrobiony tytuł plotkary :D
Odpowiedz Permalink
Zoara Schlesinger-Asketil
Świetne logo!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.