Trybuna Diuków, Robert Fryderyk, 20.09.2015 r. o 16:23
ZERO do ZERA! Anioły z Nadzieją.
Seria wydawnicza: Sport w prowincji

0:0 - takim stosunkiem, pomimo typowan ekspertów, zakonczylo sie spotkanie Aniolów z Nadzieja - liderem i murowanym kandydatem do awansu. Obie druzyny wyszly na boisko w mocno defensywnych skladach. Obie druzyny stracily w trakcie meczu zawodniku (kontuzje). Obie w koncu druzyny praktycznie tyle samo posiadaly pilke. Powiedziec o tym spotkaniu, ze bylo wyrównane to powiedziec malo.

Anioly zagraly w ustawieniu 5-2-3 ofensywnie - calkowicie pomijajac linie pomocy postawily na mocna obrone (udalo sie!) i dlugie podania do bramkostrzelnej trójki napastników. To, ze nie padly gole trzeba zrzucic na totalne zamurowanie bramki przez doskonala linie obrony przeciwników (zagrali 5-4-1 ostroznie). W calym sezonie druzyna przeciwników stracila jedynie 8 bramek!

aNvs68d8.png

Dla nas ten wynik jest jak zwyciestwo. Urwac choc jeden punkt druzynie z Nadziei to nie byle co. W 17 spotkaniach przeciwnicy strzelili az 36 bramek, a ostatnie spotkanie, w którym nie strzelili bramki odbylo sie miesiac temu. I to tyle. W kazdym pozostalym spotkaniu - czy to ligowym, czy pucharowym, zawodnicy Nadziei strzelali bramki. Ale nie dzis!

Dzieki temu wynikowi utrzymalismy 3 pozycje w tabeli i nadal premiowani jestesmy awansem. Ostatnie spotkanie czeka nas jednak z FAN Shepherds, którzy dzis niespodzianie pokonali FC Czarnolas i wyrzucili ich z trójki premiowanej awansem do wyzszej klasy. Latwo nie bedzie, musimy to wygrac!
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Irmina de Ruth y Thorn, Vladimir ik Lihtenštán, Zbyszko Gustolúpulo.
Serduszka
3 206,00 lt
Ten artykuł lubią: Teodozjusz Azoramath-Arped, Vladimir ik Lihtenštán, Prokrust Zombiakov, Zbyszko Gustolúpulo.
Komentarze
Szymon de Canterville
Urwanie punktów KS Nadzieja w tym sezonie jest całkiem niezłym osiągnięciem. :) Gratuluję i życzę awansu. ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.