Głos Sclavinii, Karolina Aleksandra, 15.09.2015 r. o 14:48
Fiat Stilo [*]

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
84EL4gf1.png
Poziom godności i rozumu człowieka w Sarmacji po katastrofie sierpeckiej

Dzisiaj minęły trzy lata od katastrofy, która wstrząsnęła Sarmacją. Mikołaj diuk Torped i JKW Helwetyk Romański, zdążając na zjazd sarmacki do Warszawy, w wyniku działania sił nieznanych, acz na pewno wrogich, rozbili ś.p. Fiata Stilo pod Sierpcem.

Do dziś ta miejscowość tchnie grozą, a liczne próby wyjaśnienia katastrofy zostały udaremnione przez wewnętrzne służby różnych krajów. Jak inaczej wyjaśnić to, że po trzech latach od Sierpca wiemy o nim tak mało?

Jako pierwszy o katastrofie doniósł JKW Defloriusz Dyman Wander, potem prezentując również zdjęcie bohaterskiego samochodu. Premier Gellonii i Starosarmacji, JKW Romański, szybko podjął decyzję o nazwaniu jednego z grodziskich placów placem Fiata Stilo. Wzruszenie ogarnęło cały naród. Pod koniec października nowe fakty w tej sprawie ujawnił Ivo Karakachanow Śr.

W listopadzie nastąpił kolejny zamach na życie Senatorów - tym razem w samej Warszawie. Jak doniósł Gauleiter Kakulski, został on udaremniony przez odpowiednie służby. Podczas Świąt Bożego Narodzenia JKM Tomasz Ivo Hugo ujawnił kolejne szokujące fakty, które dzisiaj nie są dostępne. Ktoś je usunął? Wymazał?

W lutym 2013 Leszek Karakachanow Sr poinformował o dramatycznych poszlakach uzyskanych przez komisję ds. badania katastrofy sierpeckiej. W czerwcu tego samego roku przyłapano ówczesnego Króla Teutonii, Michaela diuka von Lichtensteina na konsultacjach z ekspertem światowej sławy - Antonim Macierewiczem (w artykule można zobaczyć zdjęcie jako dowód owego spotkania).

W grudniu 2013 nastąpił mały skandal związany z serami królewskimi z Sierpca, szybko zatuszowany przez baridajski Dwór Królewski.

Od tej pory cisza. Dzisiaj mijają trzy lata od początku tych tragicznych wydarzeń. Co dalej, Sarmacjo? Dlaczego na czele Prefektury jest Dreamlandczyk? Czy sarmacka polityka multi-kulti jest prostą drogą do samozagłady?

Te i inne pytania zostają bez odpowiedzi.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Mikołaj Torped, Markus Arped, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
13 537,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped, Krzysztof St. M. Kwazi, Markus Arped, Zbyszko Gustolúpulo, Daniel Chojnacki, Cudzoziemiec, Orjon von Thorn-Surma, Helwetyk Romański, Michał Pséftis, Yutte Pónkrokk, Laurẽt Gedeon I, Vladimir ik Lihtenštán, Igor Żdanow, Jack von Horn, Heweliusz Popow-Chojnacki, Ignacy Urban de Ruth, Tomasz Ivo Hugo, Don Mad, Ignacy Popow-Chojnacki, Pavel Svoboda.
Komentarze
Ivusia Buddusówna
hahaha facebook to zło.
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
To skandal i hańba że minęły 3 lata od katastrofy a państwo sarmackie nie wyjaśniło jeszcze przyczyn katastrofy. Obawiam się, że będzie trzeba powołać zespół senacki skupiający wybitnych ekspertów v-miedzynarodowych pod przewodnictwem markiza von Witta. Dlaczego władze milczą, gdy oczywisty fakt jest oczywisty? Czy prefektura nue dostrzega, że od czasu kiedy zerwana została unia z Wandystanem wydarzenia jak te przed trzema laty nie miały już miejsca? Przypadek?
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
Wpisujcie miasta, oczywiście.
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
[*] Eldorat
Odpowiedz Permalink
Krzysztof St. M. Kwazi
[*] Srebrny Róg
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
[*] Sierpc
Odpowiedz Permalink
Mateusz Wilhelm
[*] Srebrny Róg po raz II
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
[*] Altbork
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
[*] Srebrny Róg po raz III
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
[*] Dwór pamięta i zapala świeczkę w oknie ślepej kuchni w mieszkaniu gosposi.

P.S.
Fakty przytoczone przeze mnie zostały odmazane!
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
[*] Almera
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
A może by powołać komisję? Przepytać świadków?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.