Trybuna Diuków, Robert Fryderyk, 12.09.2015 r. o 21:01
Anioly w strefie awansu!
Seria wydawnicza: Sport w prowincji

Kiedy selekcjoner Von Thorn przejmowal miesiac temu druzyne, nikt nie spodziewal sie, ze juz za niedlugo Anioly wzniosa sie do strefy bezposredniego awansu do ekstraklasy! W ligowych zmaganiach - 4 mecze, 4 zwyciestwa, 13 strzelonych bramek (3,25 bramki na mecz!) i tylko 2 bramki stracone (0,5 bramki na mecz!) - to nasz bezposredni bilans spotkan rozegranych pod wodza managera Von Thorna.

e4mObnHR.png

Wygrywajac dzis 5:0 w wyjazdowym spotkaniu z Laviva Fer wykorzystalismy potkniecie Hetmana Grodzisk i kiedy oni wyskoczyli ze strefy awansu, my do niej wskoczylismy. Dzisiejsze spotkanie bylo nudne jak flaki z olejem. Szkoda tylko tych kilku zóltych kartek i kontuzji Latilli.

q9LO6wi8.png

Przed nami dwa niezwykle wymagajace spotkania - juz za tydzien z liderem tabeli naszej dywizji - KS Nadzieja (co prawda dzis przegrali, i patrzac na ich ostatnie wyniki mozna odniesc wrazenie kryzysu w druzynie). To spotkanie bedzie nas kosztowalo wiele sily i determinacji - o ile zarzad zdecyduje sie ostatecznie walczyc o awans do wyzszej klasy rozgrywkowej. Ostatnim spotkaniem ligowym w tym sezonie bedzie, odbywajace sie za 2 tygodnie, starcie z Fan Shepherds - druzyna, co prawda w zasadzie spadajaca do nizszej ligi (dzis znów przegrali), ale tez mocno nieprzewidywalna.

Jestesmy jednak dobrej mysli! W obu spotkaniach musimy zdobyc conajmniej 4 punkty. Mocno na to liczymy.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 191,00 lt
Ten artykuł lubią: Prokrust Zombiakov, Jack von Horn.
Komentarze
Jack von Horn
Lider już ma awans więc sobie trenuje juniorów i dlatego dzięki zeszłosezonowej uprzejmości władz ligi Hetman Grodzisk jest poza burtą. Ekstraklasa już niestety nie dla nas. Ja prawdopodobnie zrezygnuję bo mnie to męczy, że w zeszłym roku zostałem oszukany a w tym walczę w stresie mimo teoretycznie lepszego składu niż w zeszłym sezonie.
Gratulacje w każdym razie.
Odpowiedz Permalink
Robert Fryderyk
Drogi Hetmanie! Proszę nie rezygnować. Wiem jak sfrustrowany może być manager, który w skutek zmian w składzie ligi może nagle być pominięty w awansie... Tak było od samego początku SLP. To nie tyle wina zarządu ligi co systemu w jakim ligę rozgrywamy.

Chętnie jednak służę pomocą w zakresie taktyki gdyby taka potrzeba zaszła.

Proszę nie rezygnować. Sarmacki żołnierz walczy do końca!
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Nie. To jest skutek błędnie podejmowanych decyzji. Zamiast bawić to frustuje. Nie o to chyba chodzi.
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
Ale też patrząc na skład Hetmana to raczej w Ekstraklasie wielkich sukcesów by nie odniósł. Może to lepiej - posiedzieć jeszcze trochę w Średniej i zbudować silniejszy zespół ?

A jeżeli będziesz rezygnował to mam nadzieję, że pozwolisz zachować nazwę i wstrzymasz się aż znajdziemy nowego trenera w Grodzisku.
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
Btw. też kiedyś wyleciałem z awansu przez reorganizacje.
Odpowiedz Permalink
Robert Fryderyk
Poszkodowanych w ten sposób było AFAIK kilku. Mam nadzieję,że w przyszłości uda się uniknąć takich kłopotów. No i że Hetman zostanie z nami w lidze.
Odpowiedz Permalink
Yutte Pónkrokk
Dokładnie tak. Moje NTOK też w zeszłym sezonie awans utraciło. Ale nie można sie poddawać... jak mówią pierwsze dwa człony nazwy klubu mojego: Niech Trwa!
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Patrząc na składy innych oprócz lidera to chyba też szału by nie było w najwyższej? Hetman Grodzisk należy do Książęcych Sił Zbrojnych i to ja zdecyduję o jej losie.
PS. Lepiej jest walczyć o utrzymanie w najwyższej niż o wieczny awans w średniej.
Odpowiedz Permalink
Szymon de Canterville
O ile się nie mylę to awans Hetmana jest dalej bardzo możliwy. Choćby z tego względu, że rywale w walce o awans grają między sobą. :) ... Czyli najprawdopodobniej ktoś z miejsca 2-3 odpadnie z walki. Pewnie mecz z Ormalem zapewni awans Hetmanowi.(w przypadku wygranej) :)
Odpowiedz Permalink
Adunaphel Kovall
Azaliż ciekawy to artykuł ;) Statystyki to druga rzecz po ścianach tekstów którą lubię czytać :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.