Trybuna Diuków, Robert Fryderyk, 09.09.2015 r. o 19:44
Bang! KS Angels Torun zadebiutowali w Lidze Krolewskiej. I to jak!
Seria wydawnicza: Sport w prowincji

BANG! Tego nie da się inaczej określić! 5:1 zwyciężają Grodziskie Anioły w swoim pierwszym występie w Lidze Królewskiej. PIĘĆ DO JEDNEGO! Takie sromotne manto sprawiliśmy na wyjeździe ... liderowi dywizji, który dotąd przegrał tylko jedno spotkanie. Po raz kolejny manager Von Thorn pokazał, że nie karmili go gapami w Szkole Mistrzostwa Sportowego na Tropicanie, do której trafił jeszcze podczas nauki w liceum.

2, 9, 23 (nie uznany!), 42, 69 (sześć dziewięć!) i 76 to dzisiejsze wygrywające numerki. Właśnie w tych minutach zawodnicy Aniołów wpisywali się na listę strzelców. Hattricka zaliczył P. Videira, a dwie bramki były udziałem P. Uunila. Surmeńskie Diabły strzeliły tylko jedną bramkę w 31 minucie.

"Dominowaliśmy pod każdym względem. 53% posiadania piłki, aż 12 szans bramkowych, doskonale przykryty rozgrywający przeciwników, sześć bramek, aż pięciu zawodników w 11 kolejki i ja jako manager kolejki... no cóż no cóż, nic dodać nic ująć. Walczymy!" - selekcjoner Von Thorn zadowolony był jak mało kiedy.