Trybuna Diuków, Robert Fryderyk, 05.09.2015 r. o 21:21
KS Angels Grodzisk wygrywają trzeci mecz z rzędu!
Seria wydawnicza: Sport w prowincji

Wydawać by się mogło, że FC Bullace to przeciętniak i drużyna do miękkiego zmiecenia... nic jednak bardziej mylnego. Słusznie Von Thorn obawiał się wyniku spotkania z tą drużyną. Długo kładł swoim zawodnikom do głowy manewry taktyczne, wiarę w zwycięstwo, sugestie jak ograć Byki.

"Spodziewałem się, że nie będzie to łatwe spotkanie. Trener przeciwników jest aktywny i często zmienia taktykę. To zawsze potrafi zaskoczyć. Dziś również nas zaskoczył. Większość naszych założeń taktycznych się nie sprawdziło. Byki zagrały innym ustawieniem niż się spodziewaliśmy, zagrali ofensywnie, my się spodziewaliśmy defensywnego stylu, kto inny rozgrywał... postawili na aż 5 pomocników. Dobrze dla nas, że my zdecydowaliśmy się na ograniczenie linii pomocy i na ataki długimi podaniami i strzałami z dystansu. Nie przeważaliśmy dziś, mieliśmy tylko nieco więcej szczęścia... to była dobra lekcja" - powiedział nam po meczu manager grodziskich Aniołów.

Należy pochwalić menago Bullace - jego drużyna przeważała, częściej była przy piłce, stworzyła więcej okazji strzeleckich. W dodatki w końcówce spotkania grała w przewadze po czerwonej kartce dla jednego z napastników grodziskiej drużyny.
xjOa8hL7.png

Sytuacja w tabeli po tym meczu w ogóle się nie zmieniła. Cały TOP tabeli wygrał swoje spotkania. Przy okazji to właśnie Von Thorn okazał się najlepszym jasnowidzem kolejki trafiając w zakładach każdy jeden typowany wynik! Pula 400000 econów wpłynęła na konto drużyny i na pewno przyda się w końcówce obecnego sezonu.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Karolina Aleksandra, Zbyszko Gustolúpulo.
Serduszka
2 624,00 lt
Ten artykuł lubią: Laurencjusz Ma Hi at Atera, Ludwik Tomović, Zbyszko Gustolúpulo, Prokrust Zombiakov.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.