Park Stołeczny, Igor Żdanow, 02.09.2015 r. o 00:42
I turniej BSLS rozpoczęty

m_S00030.png
Baridajsko-Sclavińska Liga Szachowa

W dniu wczorajszym rozlosowana została drabinka turniejowa. Z góry przepraszam za małą zmianę, czyli rozbicie jednej pary - dwie osoby będą musiały poczekać na mecz. Mam za to nadzieję, że zrekompensuje to drabinka przegranych, dzięki czemu jedna przegrana nie wyeliminuje z rywalizacji ;) Drabinkę można podejrzeć na stronie:

http://mrozigor.net/drabinka.html

Zawodnicy zdążyli się zaaklimatyzować w Almerze i teraz mogą przystąpić do zaciętych pojedynków. Zgodnie z regulaminem pojedynki toczą się do dwóch wygranych partii, z których każda zaczyna się na 20 minutach. Na rozegranie danego meczu zawodnicy mają dwa tygodnie, od momentu w którym oboje będą dostępni (np. zakończą aktualny mecz).

2tDuv1xq.jpg

Na zwycięzcę czeka 35k lt, za drugie miejsce 20k lt, natomiast trzecia osoba wzbogaci się o 10k lt. Wśród jedne z osób spoza podium rozlosowana będzie nagroda 5k lt.

W szranki stają najlepsi z najlepszych. Kto będzie spisywał się najlepiej na szachownicy i poradzi sobie z emocjami? Kto wygra? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Turniej nie odbyłby się gdyby nie nasi sponsorzy:

wLTHJRYy.png

Tymczasem życzę dobrej zabawy i do boju!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Markus Arped, Arsacjusz Arped.
Serduszka
5 823,00 lt
Ten artykuł lubią: Markus Arped, Ignacy Urban de Ruth, Arsacjusz Arped, Zoara Schlesinger-Asketil, Maria von Primisz, Pavel Svoboda, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Marek von Thorn-Chojnacki, Irmina de Ruth y Thorn, Andrzej Fryderyk.
Komentarze
Marek von Thorn-Chojnacki
Szczytna inicjatywa, Niech wygra najlepszy
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Czy na bazie wyników powstanie jakiś ranking? :)
Odpowiedz Permalink
Igor Żdanow
Mam nadzieję spisać wszystkie wyniki i wrzucić na stronę. Wraz z rankingiem i systemem automatycznego naliczania punktów. Nie obiecuję, że zrobię to w najbliższym czasie, ale coś takiego będzie ;)
Odpowiedz Permalink
Jakub Ludowski
Mam pytanie, czy są przewidziane kolejne edycje turnieju?
Permalink
Igor Żdanow
Myślę iż sądzę, że czemu nie? ;) Na pewno będzie liga.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.