Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 24.06.2015 r. o 19:27
[SOBOS] Jak oceniasz pracę Rady Ministrów pod przewodnictwem Siergiusza Asketila
Seria wydawnicza: Sondaże

70w6DBrg.png

W tym tygodniu badaliśmy opinię Sarmatów o pracach Rady Ministrów pod przewodnictwem Siergiusza barona Asketila, mającego pierwszy raz okazję do zasiadania na urzędzie Kanclerskim. Czy oceniliście go pozytywnie? Zobaczcie sami.

aqTL7h77.png

W sondzie udział wzięło 37 osób. 4 osoby (10.81%) zadeklarowały brak zdania w tym temacie. 12 głosów (32.43%) oddano na opcję „dobrze”, zaś 7 osób (18.92%) oceniło Radę Ministrów „bardzo dobrze”. 9 respondentów (24.32%) stwierdziło, że „ani źle, ani dobrze”. Jedna osoba (2.7%) oceniła RM „źle”, zaś 4 respondentów (10.81%) zagłosowało na „bardzo źle”.

Podsumowując, nieco ponad połowa badanych, bo 19 osób (51.35%), ocenia pracę Rady Ministrów pod przewodnictwem barona Asketila pozytywnie, zaś 5 osób (13.51%) do tematu badania odnosi się negatywnie.

Przypomnijmy jednak, że aż dziewięciu respondentów nie przychyla się do żadnej strony — można rzec, że oceniają oni pracę Rządu neutralnie. Porównując to z pięcioma osobami, wyrażającymi się negatywnie o pracy tej Rady Ministrów, należy stwierdzić, że ogółem wynik tej sondy jest pozytywny dla Asketila, który przejął Kanclerstwo w środku kadencji po baronie Wiśnickim. Jego Rząd nie tylko zajął się obchodami 13-tej rocznicy Księstwa, ale i przeprowadził parę ciekawych akcji, mających na celu poprawić budżet Rady Ministrów. Do bardziej kontrowersyjnych z nich należało podwyższenie ceny Ćwirka do 250 lt.

Przy tak dyskusyjnych posunięciach, zyskanie ponad 50% dobrych ocen jest niezłym osiągnięciem, potwierdzonym do tego dobrym wynikiem Asketila w wyborach do Sejmu. Gratulujemy!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Siergiusz Asketil, Henryk Leszczyński.
Serduszka
6 801,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir ik Lihtenštán, Siergiusz Asketil, Daniel January von Tauer-Krak, Laurẽt Gedeon I, Roland Heach-Romański, Henryk Leszczyński, Tomasz Ivo Hugo, Ignacy Urban de Ruth, Krzysztof Kura, Alfred, Helwetyk Romański, Yennefer von Witcher, Markus Arped, Adunaphel Kovall.
Komentarze
Siergiusz Asketil
To teraz grzecznie się przyznać, kto oddał głos na opcję „bardzo źle”. :-)
Odpowiedz Permalink
Kristian Arped
@up Może Panevnick? :D
Odpowiedz Permalink
Herman Kolineusz
Ja mam alibi... Nawet nie wiedziałem o Tej sondzie. :D
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Kurczę, jest ikonka SOBOSu obok prasy i tam takie czerwone „zagłosuj”. gdy jest sonda. Ma migać na brokatowo i zmieniać kolory co sekundę, żeby była bardziej zauważalna? :/
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Podejrzewam, że to źle to od tych co ich Prefekt pogonił. Czyli nie za rządzenie a prefektowanie.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.