Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 18.06.2015 r. o 06:41
FotoZagadka 9/2015
Seria wydawnicza: Konkursy

Czas na ostatnią [chyba – zależnie od tego, kiedy zostanie wyłoniony Kanclerz] FotoZagadkę w tej kadencji! Mamy nadzieję, że podróż do przeszłości z nami była dla starszych miła, a nowym opowiedziała trochę o naszej historii, a także, że pomysł będzie kontynuowany :)

Czas teraz ujawnić szczegóły ostatniej FotoZagadki!

d84soShd.jpg

Pytanie brzmiało: „Kto założył tę partię? Chodzi o pełne personalia.” Prawidłową odpowiedzią był Robert Janusz von Thorn-Czekański. To on założył Nową Prawicę Sarmacką – partię, która swojego czasu sporo zamieszała. Sam von Thorn-Czekański to osoba, o której można napisać biografię rozmiaru porządnej, grubej książki.

Do redakcji wpłynęły 2 zgłoszenia z poprawną odpowiedzią. Pierwszy był Malcher Estery Naw, który w nagrodę otrzymuje 5 000 lt, zaś o drugą nagrodę – 5 000 lt – walczyły dwie osoby. Według losowania na IRCu, wygrał Roland Heach! Gratulujemy.

I czas na kolejną FotoZagadkę! :)

W1tKuWJe.png

Pytanie brzmi: Który samorząd posiada to tło w swoim dziale na forum?

Pierwsza osoba, która Pocztą Konną do mnie wyśle odpowiedź prawidłową, wygra 5 000 lt, zaś pośród reszty poprawnych zgłoszeń rozlosowane zostanie 5 000 lt. Czas na odpowiedzi macie do 25 czerwca, godz. 23.59!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
806,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Don Mad, Zoara Schlesinger-Asketil.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.