Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 18.06.2015 r. o 06:19
[SOBOS] Jak oceniasz obchody 13 rocznicy powstania Księstwa?
Seria wydawnicza: Sondaże

70w6DBrg.png

Za nami kolejna sonda w SOBOSie. Tym razem respondenci odpowiadali na pytanie o ocenę obchodów 13. rocznicy powstania Księstwa. Za brak pytajnika w tytule sondy serdecznie przepraszamy, za szybko ją dodawaliśmy :-)

XE6K6CET.png


W badaniu udział wzięło 37 osób. Najwięcej, bo aż 18 głosów (48.65%) zyskała opcja „Bardzo dobrze, niczego mi nie brakowało”. Pozostałe opcje zyskały znacznie mniej głosów. Na drugim miejscu pod względem ilości respondentów, którzy wybrali daną opcję, uplasowała się odpowiedź „To jakieś obchody w ogóle były?”, zyskując 5 głosów (13.51%). Po cztery osoby (10.81%) zagłosowały na opcje „średnio”, „dobrze, ale brakowało mi inicjatyw” oraz „dobrze, ale brakowało mi czegoś [innego niż inicjatywy]”. Dwóch respondentów (5.41%) wybrało odpowiedź „dobrze, ale nie mogłem być na IRCu”. Nikt nie zaznaczył odpowiedzi „źle”.

Cóż, generalnie wyniki badania są raczej pozytywne. Niemalże 50% osób stwierdziło, że niczego im nie brakowało, zaś nikt nie zaznaczył opcji, że obchody były złe. Rzecz jasna, zostaje kwestia 5 badanych, którzy zastanawiają się, czy w ogóle były jakieś obchody. Informacje o obchodach pojawiły się na Facebooku KS, w kąciku propagandowym, oraz dwa razy zaproszono społeczność KS na obchody – raz za pośrednictwem Dworu Książęcego, raz zaś z Rady Ministrów. Wydaje się, że informacji o nich nie można było przegapić – zwłaszcza jeśli ktoś pamięta, że 25 maja jest święto. Niewątpliwie jednak, zgodnie z duchem „zawsze może być lepiej”, w przyszłym roku można postarać się o jeszcze większą informację na ten temat.

Cztery osoby oceniły obchody 13-lecia średnio. Po cztery osoby stwierdziły, że obchody były dobre, ale brakowało im inicjatyw lub czegoś innego. Biorąc pod uwagę, że w tym roku atrakcji i konkursów było dużo – nie wspominając o konkursach na IRCu – jest to trochę zaskakujące. Ale na przyszłość warto wyciągnąć naukę.

Natomiast jednak generalnie, ponieważ sonda nie pozwalała na uwzględnienie bardziej skomplikowanych odpowiedzi, zachęcamy do oceniania obchodów w komentarzach. Wasze uwagi przydadzą się w następnym roku. Zwłaszcza zachęcam do wypowiedzi te osoby, które zaznaczyły opcję, że czegoś – oprócz inicjatyw – im brakowało. Chętnie usłyszymy, co byście jeszcze widzieli, tak aby 14-lecie mogło być jeszcze wspanialsze.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Henryk Leszczyński.
Serduszka
3 278,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir ik Lihtenštán, Roland Heach-Romański, Siergiusz Asketil, Tomasz Ivo Hugo, Krzysztof Kura, Zoara Schlesinger-Asketil, Henryk Leszczyński, Krzysztof St. M. Kwazi.
Komentarze
Krzysztof Kura
W trakcie obchodów nie było mnie w ogóle w Sarmacji, więc odpowiedź "To jakieś obchody w ogóle były?", pasowała najbardziej ze wszystkich :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.