Głos Sclavinii, Ludwik Tomović, 14.06.2015 r. o 19:47
LKS Krasnystok wiceliderem Niższej Ligi
Seria wydawnicza: Więcej Piłki Nożnej

LKS Krasnystok był do wczoraj jedyną drużyną, która nie straciła bramki w Niższej Lidze SLP.BYŁ.

Wczoraj na stadionie MKS w Grodzisku odbył się mecz pomiędzy MKS Grodzisk Trefl a LKS Krasnystok. Pierwsza połowa była niesamowicie nudna, przez 45 minut Grodziszczanie nie wypracowali sobie żadnej okazji, a LKS tylko jedną.

Podczas przerwy w szatniach obydwu drużyn było słychać podniesione głosy trenerów, którzy mobilizowali swoich podopiecznych do walki.

Po gwizdku sędziego rozpoczynającym druga połowę meczu gra nieco się ożywiła, ale momentami wciąż była nudnawa. W 65 minucie Ksawery Lis wykonywał rzut rożny, sprytnie wrzucił piłkę w pole karne, w którym z gąszczu grodziskich obrońców wyskoczył Kazek Niewiarowski i głową umieścił piłkę w siatce.

W 72 minucie piłkarze MKSu wykorzystali chwilę nieuwagi Krasnostockich obrońców: Ricardo Borlido wystawił piłkę dla Eyvindur við Hvanndalsá , a ten strzałem z dystansu umieścił piłkę w siatce.
MLpIgh7o.jpg
"Jakim cudem to wpadło??" zastanawia się trener LKSu - Ludwik Tomlinson

Mimo prób LKSu, żaden ich strzał nie wpadł do siatki i mecz zakończył się remisem 1:1, co poskutkowało spadkiem LKS Krasnystok w tabeli o jedno miejsce, natomiast MKS dzięki temu remisowi awansował na miejsce trzecie.

W następnej kolejce LKS Krasnystok zagra na wyjeździe z Huracán Ciudad de Bravo, gdzie spróbuje odzyskać fotel lidera.
OGŁOSZENIE

Masz firmę? Chciałbyś/chciałabyś aby o Twojej firmie usłyszało więcej osób? Masz na to szansę! Jeśli jesteś zainteresowany sponsorowaniem perspektywicznego klubu piłkarskiego napisz wiadomość do Ludwika Tomlinsona, na pewno się dogadacie!
Jak to działa? Ty przelewasz co miesiąc ustaloną kwotę na konto, a w zamian logo Twojej firmy pojawia się na koszulkach zespołu i/lub na ściance podczas konferencji prasowych.Nie zwlekaj! Taka okazja nie zdarza się codziennie! :D
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 980,00 lt
Ten artykuł lubią: Zoara Schlesinger-Asketil, Adi Alatristé, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Heweliusz Popow-Chojnacki, Karolina Aleksandra, Helwetyk Romański, Młynek Kawowy, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.