Popis snajpera, Orły pokonane

FC Auterra odniosła kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Niższej Ligi. Tym razem podopieczni trenera Saryoniego pokonali w meczu na szczycie drużynę Orzeł CF 2-1.

pli64X87.png

W 2. kolejce drużyna z Loardii podejmowała lidera tabeli, Orła CF. Obie drużyny były rozochocone wysokimi zwycięstwami na starcie sezonu. Nie obyło się także bez wojny psychologicznej, gdyż trenerzy Saryoni i Krak de Shall Vie zapowiadali ciekawe widowisko i walkę o trzy punkty.

Początek spotkania należał do gospodarzy. Już pierwsza akcja przyniosła bramkę na 1-0. Zdobył ją Michal Dolcher, a przy golu asystował nowy zawodnik niebiesko-czerownych, 31-letni Nicky Sheridan.

Z każdą minutą optyczna przewaga gospodarzy rosła, jednak nie przyniosło to efektu w postaci bramek. W pierwszej części meczu nie wydarzyło się już nic nadzwyczajnego i Teutończycy zeszli do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.


b88MEr8C.png
Michal Dolcher wspaniale rozpoczął sezon


Na drugą połowę obie drużyny wyszły bardzo zmotywowane, a widowisko nabrało rumieńców.
Kluczowym fragmentem spotkania okazał się drugi kwadrans tej części meczu. Najpierw w 65 minucie drugiego gola zdobył Michal Dolcher, wykorzystując podanie Lukasa Bartka. Cztery minuty później wynik meczu na 2-1 ustalił pomocnik Orłów, Casper Barkemo.

Końcówka meczu, wbrew oczekiwaniom, nie trzymała w napięciu. Gospodarze w pełni kontrolowali grę, a przyjezdni nie potrafili stworzyć sobie szans na wyrównanie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem FC Auterry, która utrzymała miejsce na podium, a drużyna Daniela Kraka spadła na piątą pozycję.


h86Zn8l9.png
Preston Sands wybrany zawodnikiem meczu po raz drugi


tE3Sp4fn.png
Strzelec dwóch bramek - Michal Dolcher

Za tydzień FC Auterra zmierzy się na wyjeździe z nowym wiceliderem tabeli. Podopiecznych trenera Saryoniego czeka ciężki mecz w Tworkach.


Wyniki spotkań 2. Kolejki Niższej Ligi i tabela:

a4i4iY39.png
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Jack von Horn, Karolina Aleksandra, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
6 102,00 lt
Ten artykuł lubią: Daniel January von Tauer-Krak, Adi Alatristé, Jack von Horn, Siergiusz Asketil, Laurẽt Gedeon I, Gotfryd Slavik de Ruth, Zoara Schlesinger-Asketil, Vladimir ik Lihtenštán, Adunaphel Kovall, Marek von Thorn-Chojnacki, Kuba Hogh-Sedrovski.
Komentarze
Adi Alatristé
Czekam na awans! Do zobaczenia w następnym sezonie. :)
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Jeszcze daleka droga! Życzę powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Zatem liczę że nasze drużyny awansują, jednak z całym szacunkiem wolałbym LKS na pierwszym miejscu a Auterrę na drugim w końcowej tabeli :P
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Jeśli LKS da radę to proszę bardzo :D

Dla mnie ważniejszy od miejsca w tabeli jest równomierny rozwój drużyny, żeby mieć czym grać na wyższych szczeblach rozgrywek ;)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluje zwycięstwa,mam nadzieję że będziecie się rozwijać i piać w górę tabeli ligowej. Powodzenia
Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Świetny mecz,więcej zwycięstw.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.