Herold, Adi Alatristé, 03.06.2015 r. o 16:59
Okiem Kibola: Vikinges Árnovike - KS Nadzieja
Seria wydawnicza: Deportar sanyas

xcWV82WR.png

„KKS, KKS, KKS KAŻDY KIBIC WIE CO TO JEST”

30 maja rozpoczął się nowy sezon Średniej Klasy. Nowy sezon to nowe zmiany. W mroźnym mieście po wielu latach futbolowej nostalgii w końcu doczekano się drużyny z ambicjami. Z tego powodu wielu młodych sympatyków postanowiło utworzyć Stowarzyszenie „Władcy Północy”.

Wielu ludzi czekało na ten dzień, dzień w którym na nowo ożyją piłkarskie emocje w Árnovike. Już kwadrans przed pierwszym gwizdkiem sędziego praktycznie wszystkie miejsca na stadionie były zajęte. Każdy z niecierpliwością czekał na pierwszy gwizdek sędziego. Równo z nim ożyła trybuna północna na której zasiedli najgorliwsi fanatycy miejscowych „Vikinges”. Cała trybuna rozpoczęła pieść zarzuconą przez młynowego. „W Árnovike się urodziłem, mieście mym kochanym, serce mu oddałem, wikingów pokochałem…”. Bardzo dobry doping był prowadzony przez całe 90 minut meczu. Zaraz po przerwie „Władcy Północy” zaprezentowali oprawę na którą składały się flagi na kijach w barwach drużyny. Po kilku chwilach oprawa została upiększona pirotechniką. Wisienką na torcie była flaga rozwieszona na całym płocie z napisem „Sektor kiboli”, która wisiała już do końca meczu.

Pnbcuyi8.jpg
Kibice głośno dopingowali swoich piłkarzy, niestety miejscowy klub musiał uznać wyższość drużyny przyjezdnej i mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla KS Nadzieja. Na tej piłkarskiej uczcie zabrakło jedynie deseru w postaci kibiców drużyny gości.

Gdyby na następnym meczu w Árnovike planowali pojawić się kibice gości, proszę o kontakt. Należy podać liczbę przyjezdnych oraz flagi, które zostaną wywieszone. Jeśli chodzi o „zawody w przeciąganiu liny” również proszę o kontakt prywatny.

Stowarzyszenie przypomina o organizowanym wyjeździe do Feru na następny mecz. Zapisy w biurze stowarzyszenia w ratuszu miejskim.


nl6nVsm8.jpg

„Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz KKS gra…”
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Siergiusz Asketil, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni.
Serduszka
5 371,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Jack von Horn, Zoara Schlesinger-Asketil, Daniel January von Tauer-Krak, Laurẽt Gedeon I, Adunaphel Kovall, Markus Arped, Igor Żdanow, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Coraz więcej artykułów o SLP, dobrze! Kiedy jakaś ustawka w lesie pod Auterrą? :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Jak to niektórzy mówią zajefajne :D
Odpowiedz Permalink
Adi Alatristé
Jeśli chodzi o "grilowanie" to zapraszam na priw. :)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Fajne. Szkoda tylko, że drużyny Baridasu ostatnio dostają łomot :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.