Głos Sclavinii, Ludwik Tomović, 23.05.2015 r. o 19:10
Raport trenera #2
Seria wydawnicza: Raport trenera

Aktualnie jesteśmy mecz po półmetku sezonu, zajmujemy 7 miejsce w tabeli, do miejsca premiowanego awansem tracimy 8 punktów.

17 maja na Odolan Arenie w Eldoracie Sclavinia rozegrała mecz z Królestwem Teutonii, spotkanie było nudne, obie drużyny wypracowały sobie tylko po jednej sytuacji strzeleckiej, warto zauważyć że był to pierwszy i jedyny do tej pory remis teutońskiej reprezentacji.

20 maja na stadionie w Srebrnym Rogu rozegraliśmy mecz rewanżowy, który był o wiele ciekawszy.Już w 24 minucie sclaviński obrońca Carl Tullare doznał kontuzji, a w 34 minucie boisko z tego samego powodu musiał opuścić obrońca reprezentacji Teutonii:Leopold Riedel.Sclavinia dzielnie broniła się przed teutońskimi atakami, a nawet sama zaaranżowała jeden atak pod teutońską bramką.Niestety w 90 minucie sclavińscy obrońcy nie upilnowali dostatecznie Roberta Achenbacha, który strzelił nie do obrony.Georg Kembring mógł jedynie odprowadzić wzrokiem piłkę wpadającą do siatki.

Warto zauważyć że reprezentacja Sclavinii nie straciła bramki przez 185 minut.To wynik jak na nasze realia zadowalający.

Do końca sezonu pozostało 7 meczów, mało kto już łudzi się że Sclavinia ma szanse na awans, jednak nie poddajemy się, budujemy drużynę która w kolejnym sezonie zawalczy o awans do Pierwszej Ligi.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Helwetyk Romański.
Serduszka
1 086,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Helwetyk Romański.
Komentarze
Wincenty Wałachowski
Kadra Wielonarodowa - do przodu! :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.