Teutoński klub chce zawojować SLP

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Inauguracja 24. sezonu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej zbliża się wielkimi krokami, a zawodnicy klubu FC Auterra nie próżnują w przygotowaniach. Walka o ligowe sukcesy trwa także poza boiskiem, gdyż władze klubu, od zakończenia poprzedniego sezonu, szukają solidnych wzmocnień.

8Lmm8a21.png

Zakończenie poprzedniego sezonu nie przysporzyło powodów do zadowolenia kibicom piłki nożnej z Loardii. Po ostatniej, dwudziestej kolejce FC Auterra zajmowała dopiero 9. miejsce, nie gwarantujące utrzymania. Drużyna była w kompletnej rozsypce, a klubowa kasa świeciła pustkami.
Ostatni mecz rundy rewanżowej przeciwko Hetmanowi Grodzisk zakończył się wysokim zwycięstwem niebiesko-czerwonych 4-0. Nie było jednak miejsca na świętowanie tego słodko-gorzkiego triumfu, gdyż stan w jakim znajdowała się drużyna nie napawał optymizmem, a niezwykle krótka przerwa pomiędzy sezonami wymagała podjęcia szybkich działań w celu uzdrowienia sytuacji.

Pierwszym ruchem wykonanym przez zarząd było poszukiwanie poważnych wzmocnień na pozycję pomocnika. Zadanie to nie należało do najłatwiejszych, ze względu na permanentny brak funduszy transferowych. Ostatecznie po krótkich negocjacjach do klubu dołączył 28-letni Feliciano Patrocinio, zaprezentowany podczas poniedziałkowego spotkania z kibicami.

Po meczu z Hetmanem, który odbył się w sobotę 9-go maja trener dał zawodnikom zaledwie jeden dzień odpoczynku na regenerację i spędzenie czasu z rodzinami, a już w poniedziałek ruszył okres przygotowawczy, którego celem jest solidne wyszlifowanie formy. W pierwszym tygodniu przygotowań FC Auterra rozegrała dwa spotkania sparingowe przeciwko drużynom Orzeł CF (przegrane 1-3) i KS Nadzieja (przegrane 1-2). Obecnie drużyna trenuje na własnych obiektach, a ostatni tydzień okresu przygotowawczego piłkarze i sztab szkoleniowy spędzą w jednym z kurortów Sułtanatu Al Rajn.

Trener zapowiada, że w dniu rozpoczęcia 24. sezonu SLP (30 maja - przyp. red.) drużyna będzie zjednoczona i właściwie przygotowana do walki o jak najwyższe cele.

Kadra FC Auterry na 24. sezon SLP prezentuje się następująco:

BRAMKARZE
qY4kAH69.png 1A7A461C.png

OBROŃCY
fLB39Uu0.png 89Rx7k06.png h86Zn8l9.png
08H4YhF3.png Psyk672b.png QJ6373cO.png
5AQUsKPx.png Nz1458lO.png yx97hS7o.png

POMOCNICY
EX4b034Y.pngXsm9F938.pnghT8aNb6g.png ErCwcJtL.png hHWKO8fZ.png ZVQoBHtC.png
a5718D69.png 85km1Z3O.png

NAPASTNICY
tE3Sp4fn.png fUyu02j2.png K455S8Bs.png
nRt0lbpZ.png
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Jack von Horn, Henryk Leszczyński, Vladimir ik Lihtenštán, Siergiusz Asketil.
Serduszka
9 937,00 lt
Ten artykuł lubią: Daniel January von Tauer-Krak, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Laurẽt Gedeon I, Adam Jerzy Piastowski, Jack von Horn, Adunaphel Kovall, Yennefer von Witcher, Vladimir ik Lihtenštán, Ignacy Urban de Ruth, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Krzysztof St. M. Kwazi, Tomasz Ivo Hugo, Adrianna Raina Alatristé, Siergiusz Asketil, Marek von Thorn-Chojnacki, Roland Heach-Romański, Helwetyk Romański.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Fajna ekipa no i oczywiście piękna dopracowana koszulka :)
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Koszulka stworzna na potrzeby artykułu, właściwe stroje mają inny wzór :)
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Koszulna na górze cudo! <3 Co raz więcej artykułów klubowych, tak trzymać!
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Powodzenia w nowym sezonie :)
Odpowiedz Permalink
Mateusz Wilhelm
jak najbardziej powodzenia !
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Wzajemnie, Panowie! Wszystko rozstrzygnie się już niedługo na boiskach, a my podgrzewajmy atmosferę przed nowym sezonem i w jego trakcie, bo SLP potrzebuje aktywności nie tylko na forum X11, ale przede wszystkim tutaj :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.