Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 10.05.2015 r. o 23:15
FotoZagadka 5/2015
Seria wydawnicza: Konkursy

Kolejna FotoZagadka i kolejna okazja do wygrania libertów. W zeszłym tygodniu zadaliśmy dwa pytania do następującego herbu:
CD1azNUC.png

Był to, rzecz jasna, herb Hrabstwa Gellonii. Dzisiaj można znaleźć go na stronach Gellonii i Starosarmacji, albo starych stronach Gellonii.

Jako pierwszy poprawnej odpowiedzi, zarówno na podstawowe, jak i bonusowe pytanie, udzielił Daniel Saryoni. Do niego trafia zatem 15 000 lt.

Spośród reszty uczestników rozlosowano 5 000 lt za odpowiedź na pytanie podstawowe i drugie 5 000 lt za pytanie bonusowe. Losowanie odbyło się za pośrednictwem systemu losującego na #sarmacja. Zwycięzcami zostali Orjon Surma i Persywald Moncki. Gratulujemy!

A teraz czas na kolejną zagadkę...

dikC4f6J.png

Jak się nazywa miasto, z którego strony pochodzi wyżej zaprezentowany screen, i w którym samorządzie się znajduje obecnie? Odpowiedzi proszę wysyłać w wiadomościach prywatnych do 17 maja włącznie! Tym razem dla pierwszej osoby przewidywana jest nagroda w wysokości 5 000 lt, zaś pośród pozostałych, które udzielą poprawnej odpowiedzi rozlosowana zostanie ta sama suma.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
4 133,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Orjon Surma, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Ivan von Lichtenstein, Antoni Rudnicki, Helwetyk Romański, Daniel January von Tauer-Krak, Adunaphel Kovall, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
ha ha to akurat łatwe... chyba :P
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.