Liga Snookera V - ćwierćfinały
Seria wydawnicza: Sport w prowincji

74um08B2.pngSnookerzyści!

Faza grupowa zakończyła się tylko z dwudniowym opóźnieniem, co możemy uznać za rewelacyjny wynik! Czas na ćwierćfinały. Jeśli moje typy po tych spotkaniach się spełnią, to półfinały będą niezwykle emocjonujące. Mecze ćwierćfinałowe, jak można było się spodziewać, ułożone zostały w ten sposób, że do grupy A w odwrotnej kolejności została dopasowana grupa B. Półfinały natomiast zostaną rozlosowane w grupie 4 najlepszych zawodników.

Po wszystkich spotkaniach niewątpliwie grupa B była zdecydowanie bardziej wyrównana, co widać po wynikach. i układzie tabeli. Biorąc pod uwagę tylko punkty, to byłem najlepszy z całej grupy 10 zawodników. Gdyby brać pod uwagę brejki, to na pierwszym miejscu zdecydowanie znajduje się Calvo Violador. Na drugim miejscu uplasował się Hugo Miramontes, natomiast sam stanąłem na najniższym stopniu podium. W pozostałych kategoriach (małe punkty, stracone, zdobyte) na pierwszym miejscu stoi Calvo Violador, ja okupuję drugi stopień podium. We frejmach (zdobyte/stracone) bezapelacyjnie zdobyłem pierwsze miejsce.

Uznajmy, że te informacje są wystarczające na krótkie podsumowanie. Więcej informacji, całe tabele, wyniki, są dostępne oczywiście na stronie Sarmackiej Ligi Snookera. Zapraszam do analizy. Ćwierćfinały potrwają do około 14 maja włącznie.


Dzisiaj wena nie dopisuje, a więc pozostało mi życzyć tylko powodzenia i niech wygra najlepszy! :) Przypominam, iż świnka skarbonka czeka na dotacje :)Rattus mar. Nrv-Ch,
Organizator Ligi Snookera
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Zbyszko Gustolúpulo.
Serduszka
2 375,00 lt
Ten artykuł lubią: Daniel January von Tauer-Krak, Hugo Miramontes, Jack von Horn, Zbyszko Gustolúpulo, Wojciech Wiśnicki.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.