Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 07.05.2015 r. o 00:59
13-lecie już za pasem
Seria wydawnicza: Komunikaty Koronne

3GqHi048.png
Sarmatki, Sarmaci!

Wielkimi krokami zbliża się 25 maja — dzień, w którym obchodzić będziemy 13-lecie Księstwa Sarmacji. Ze względu na to, że ów dzień przypada w poniedziałek, po konsultacjach z Jego Książęcą Mością i Radą Ministrów niniejszym ogłaszamy, że...

uroczystość z okazji

13-lecia powstania Księstwa

odbędzie się

24 maja, o godz. 19.00

na #sarmacja.

Przed i po uroczystości pojawi się bardzo dużo atrakcji, zarówno samorządowych, dworskich, jak i rządowych. Już teraz możecie wziąć udział między innymi w następujących konkursach:

A szykuje się ich jeszcze więcej! Zostańcie z nami i uczyńcie ten maj sarmackim! Konkursów możecie się spodziewać w DSG, na FC, a nawet... na Ćwirku!
u9bZ2b4u.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
11 971,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped, Ignacy Urban de Ruth, Vladimir ik Lihtenštán, Orjon von Thorn-Surma, Adam Jerzy Piastowski, Laurẽt Gedeon I, Guedes de Lima, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Helwetyk Romański, Michał Pséftis, Jack von Horn, Tomasz Liberi, Persywald Moncki, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Antoni Rudnicki, Młynek Kawowy, Daniel January von Tauer-Krak, Zbyszko Gustolúpulo, Marcus Mackflick, Gotfryd Slavik de Ruth, Adunaphel Kovall, Heweliusz Popow-Chojnacki, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Ludwik Tomović
Czemu tak wcześnie :(
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Spokojnie, zawsze jest sarmacki kwadrans, którego długość zależy tylko i wyłącznie od inwencji organizatora. :)
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Jak ten kwadrans będzie wynosił ~1,5 godziny to zdążę :P
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.