Herold, Laurẽt Gedeon I, 02.05.2015 r. o 22:05
Regini Nostri 9/2015
Seria wydawnicza: Regni Nostri

23.04.2015r.

- Królewska Gwardia Baridasu na terenie Awary Południowej przeprowadziła ćwiczenia NOCNA SOWA-2015 w strukturach zagrożenia, w których funkcjonuje od czasu rozpoczęcia konfliktu o Awarę Południowa. W uznaniu zasług Kompania „ALFA” została wyróżniona przez Komendanta KGB mianem „GROMOWŁADNI”. Gwardziści pododdziału są uprawnieni do noszenia naszywki, a Gwardzista Daniel Krak DE SHALL VIE został wyróżniony przez Komendanta KGB znakiem spadochronowym KGB.

25.04.2015r.

- Antoni Rudnicki mieszkaniec Almery na łamach „Herolda” przedstawia nam swoje spojrzenie na Sarmacką gospodarkę pisząc artykuł pod tytułem O gospodarce słów kilka.

27.04.2015r.

- Daniel Krak De Shall Vie, na łamach „Herolda” w artykule Partie, Kanclerz i trochę refleksji. mierzy się
z obecną sytuacją polityczną w Sarmacji, a przy okazji promuje kolejną inicjatywę łączącą kraje po obu stronach muru, czyli Aeroklub Bardyjsko-Teutoński.

28.04.2015r.

- Gwardziści z KGB, szkolili się z Teutońską Lwią Gwardią Królewską na Teutońskim poligonie w ramach ćwiczenia SZKWAŁ.

29.04.2015r.

- Siergiusz bnt Asketil, kandydatem na Kanclerza Sarmacji. W Gmachu Sejmu właśnie trwa głosowanie, które zakończy się 3 maja, tutaj znajdziecie obecne wyniki głosowania. Sprawdźcie jakie szanse ma Kasztelan Almery.

30.04.2015r.

- Gwardziści z KGB, realizowali zajęcia w ostatnim dniu ćwiczenia, które prowadzone było w dniach 28-30 kwietnia z Teutońską Lwią Gwardią Królewską. Ich przebieg znajdziecie w artykule SZKWAŁ cz. 2.

01.05.2015r.

Jak donosi- Grodziska Agencja Prasowa, Rośnie niezadowolenie w Królestwie Baridasu - obywatele żądają aktywności władz. Czy Baridas jest w okresie wegetacji ? Czy naszą narodową cechą jest lenistwo ? Zapraszam na forum.

Jak pisze Sławetny Baronet Siergiusz Asketil, w (Mikro)Dwudzienniku "w Królestwie Baridasu nasilają się głosy poparcia dla powrotu do republiki. Mieszkańcy są niezadowoleni z działalności Wicekróla oraz Dworu Królewskiego".

02.05.2015r.

- Laurencjusz Ma Hi von Vincis-Kazakov, wójt Slipyjowa w „Heroldzie” nawiązuje do obronnych zainteresowań tamtejszych Kozaków i opisuje swoje spostrzeżenia ze szkolenia, które prowadził Dowódca Garnizonu Slipyjow Ataman Koszowy - Podpułkownik Gwardii Ivan Dymitr von VINCIS-KAZAKOV
w artykule Garnizon Slipyjow – przysposobienie obronne Dżurów zakończone Hopakiem.


Sprawy bieżące Królestwa Baridasu


- 3 maja dniem Królewskiego Miasta Almery. Jak głosi nasz Kasztelan Sławetny Baronet Siergiusz Asketil przebieg obchodów święta w chwili obecnej przedstawia się następująco : Dzień KM Almery Zachęcam do udziału w uroczystości.

- Oferty pracy przedstawia Baridajski Urząd Pracy. Wnioski o zatrudnienie w urzędach Królestwa należy składać na forum Baridajskiego Urzedu Pracy Szczegóły ofert pracy na stanowiskach urzędników Królestwa Baridasu zamieszczone w ogłoszeniu dotyczą niżej wymienionych stanowisk :

1.Redaktor Herolda - głównej instytucji medialnej Królestwa Baridasu;
2.Funkcjonariusz Królewskiej Gwardii Baridasu ( wniosek o zatrudnienie )
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Helwetyk Romański, Vladimir ik Lihtenštán.
Serduszka
4 471,00 lt
Ten artykuł lubią: Daniel January von Tauer-Krak, Helwetyk Romański, Antoni Rudnicki, Vladimir ik Lihtenštán, Julian Fer at Atera, Guedes de Lima, Ivan von Lichtenstein.
Komentarze
Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Dlaczego chcecie łączyć Baridas z Teutonią? Czuję się dziwnie winny temu. :(
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Proszę nie słuchać mojego prostackiego Przedpiszcy. :*

Życzę wszystkiego najlepszego inicjatywie.

(Plan cichego podboju Hintermauerlandu idzie zgodnie z planem. Najpierw wspólne inicjatywy, potem obalenie muru, Markusa, a na koniec moja koronacja na cesara Baridasu... hahahahaha)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Cytuję:
Dlaczego chcecie łączyć Baridas z Teutonią? Czuję się dziwnie winny temu. :(

może dlatego, że Teutończycy oprócz wąchania kwiatków jeszcze coś robią porzytecznego :)
Odpowiedz Permalink
Adrian Maksymilian Józef Alatriste
My też robimy. :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Jasne Baridajczycy jak chcą to potrafią - muszą tylko chcieć :)
Odpowiedz Permalink
Daniel January von Tauer-Krak
Główna ideologia Baridasu jest lenistwo, ono jest wszechpotężne.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
No właśnie, ale po raz kolejny Kanclerz jest Baridajczykiem ! Jakiś fenomen :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.