Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 10.03.2015 r. o 02:27
[SOBOS] Czy czytasz prasę z innych krajów?
Seria wydawnicza: Sondaże

70w6DBrg.png

W ubiegłym tygodniu ankietowaliśmy podejście obywateli sarmackich do prasy mikronacyjnej.

Z3CAIie0.png

Pytanie zadane badanym brzmiało: „Czy czytasz prasę z innych krajów?”. W sondzie udział wzięły 33 osoby.

Czternaście z nich (42.42%) oświadczyło, że czyta artykuły zalinkowane na forum czy stronie Sarmacji. Osiem osób (24.24%) przyznało się do przeglądania prasy ze stron innych v-państw. Siedem głosów (21.21%) oddano na opcję „nie, nigdy nie czytam”, zaś cztery osoby (12.12%) przyznały się do przeglądania Planety Mikronacje.

Podsumowując, z 33 ankietowanych 26 przyznaje się do jakiegokolwiek zainteresowania prasą z innych krajów, co stanowi 78.78% całości badanych. Dziękujemy za udział w sondzie i zapraszamy niedługo na następną, zaś Jego Książęcą Mość, znanego z #matematykaksiazeca, prosimy o odniesienie się do przedziwnych procentów obecnych w tej sondzie.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Helwetyk Romański.
Serduszka
4 266,00 lt
Ten artykuł lubią: Laurẽt Gedeon I, Siergiusz Asketil, Hugo Miramontes, Zbyszko Gustolúpulo, Henryk Leszczyński, Wojciech Wiśnicki, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Calisto Norvegicus-Chojnacka
W podsumowaniach tych ankiet brakuje mi jakiś wniosków... Oczywiście na wnioski trzeba mieć pomysł już gdy układa się pytanie, ale bez wniosków taka ankieta nie ma większej wartości.
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Wow, muszę przyznać, że mnie wyniki dość zaskoczyły. Mówi się, że jesteśmy bardzo zamknięci na inne mikronacje, a tutaj aż 30% Sarmatów przegląda zagraniczną prasę. Kolejne 40% pokazuje, że jest tu spore pole do popisu dla sarmackich wydawców, którzy mogliby publikować tygodniowe podsumowania zagranicznej prasy! ;-)
Odpowiedz Permalink
Hugo Miramontes
Następna ankieta musi być koniecznie o najbardziej rozpoznawalnych mediach zagranicznych :P
Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Obawiam się że z uwagi na naszą przeszłość nic nie pobije Wandei Ludu :)
Odpowiedz Permalink
Gerlfrad von Stercza
Myślałem że w każdym mikropaństwie akcja dzieje się jedynie wewnętrznie, a tu patrzę chyba wszystkie znaczące v-nacje współpracują ze sobą :D
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.