Herold, Fryderyk von Hohenzollern, 02.03.2015 r. o 18:35
Lepsze jutro Baridasu
Seria wydawnicza: Acsi Baridasane...


header.pngDrodzy Sarmaci i Baridajczycy! Nieuchronnie zbliża się okres wyborów na urząd Przewodniczącego Rady Królestwa Baridasu. Jest to czas, w którym, każdy z nas musi podjąć decyzję - jakże ważną z punktu widzenia sprawnego funkcjonowania samorządu - ponieważ na Przewodniczączącym ciąży wielka odpowiedzialność, ciężar zarządzania oraz prowadzenia obrad Rady Królestwa. Dlatego jakże ważnym jest aby te jakże wymagające stanowisko dzierżyła osoba o odpowiednich kawlifikacjach, znająca niuanse prawne, cierpliwa, ale przede wszystkim dyspozycyjna. Więc dobrze zastanówcie się przed oddaniem głosu, byście wybrali ”Lepsze jutro Baridasu”.

9g0B6J9C.png


W związku z powyższym, uważam, że znalazłem się w odpowiednim czasie i miejscu, dlatego też postanowiłem kandydować na tą zaszczytną funkcję. Doskonale zdaję sobie sprawę, że wielu obywateli Baridasu może mnie mało kojarzyć - zwłaszcza tych nowych. Więc wypadało by się przedstawić, przynajmniej po krótce.


”Nazywam się Fryderyk von Hohenzollern. Do Księstwa Sarmacji przybyłem z Monarchii Austro-Węgier, lecz me prawdziwe korzenie są gellońsko - baridajskie. W Sarmacji zaczynałem praktycznie od niczego, a teraz, spójrzcie, dorobiłem się nawet tytułu Prześwietnego Hrabiego i lenna Zollern mieszczącego się na rubieżach Baridasu. To chyba coś świadczy o człowieku, bo nikt nie nagradza za porażki, a wręcz odwrotnie - za sukcesy. Nie powiem, moja przygoda z Sarmacją nie była usłana różami, lecz dzięki determinacji, wytrwałości i pomocy wielu Sarmatów, stoję tam, gdzie stoję. Początki były skromne, zaczynałem w GiS, w stolicy Księstwa - Grodzisku. Następnie miałem swój udział w rządzie prowincjonalnym, oraz zaangażowałeman się w politykę centralną w takich nieistniejących już partiach, jak PK (Partia Konserwatywna) czy FLM (Front Ludowo-Monarchistyczny). Kolejnym krokiem była przeprowadzka do Baridasu, w którym zamieszkuje po dziś dzień. Należy również wspomnieć, że zajmowałem w różnych okresach stanowiska w rządzie centralnym, a także nie raz byłem wybierany na posła do Sejmu Księstwa Saramacji,. Pisywałem również w różnych gazetach i współtworzyłem narracje Baridasu i Południowego Baridasu. Byłem współtwórcą takich partii, jak Sarmackiej Akcji Integralistycznej, Ligi Monarchistycznej i Stronnictwa Federalnego. Mam nadzieje że was nie zanudziłem, nie mniej jednak uważam że wyborca co nie co powinien wiedzieć o osobie ubiegającej się o urząd Przewodniczącego Rady Królestwa”.


”Lepsze jutro Baridasu” to mój swoisty program wyborczy, a raczej lista zadań, jakie chciałbym zrealizować, jeśli zostanę Przewodniczącym Rady. Nic innego, jak:


  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Rady Królestwa, poprzez wzorcowe prowadzenie obrad tego gremium, zgodnie z duchem i literą prawa.

  • Koordynacja działań w sferze legislacji tak z Dworem Królewskim, jak i członkami Rady.

  • Stworzenie swoistego kalendarium spotakań RK na IRC.

  • Współpraca z redakcją Herolda odnośnie publikacji sprawozdań z obrad RK jak i szeroko rozumianego przekazu medialnego.


Mam nadzieje że udało mi się przekonać tych niezdecydowanych mieszkańców Baridasu, jak i moich oponentów, że to jedynie moja kandydatura zapewni sprawne działanie Rady Królestwa.


Kandydat na urząd Przewodniczącego
(-)Fryderyk von Hohenzollern.

footer.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Młynek Kawowy, Paulus Buddus.
Serduszka
6 897,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Markus Arped, Ivan von Lichtenstein, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Michał Pséftis, Ignacy Urban de Ruth, Młynek Kawowy, Adam Jerzy Piastowski, Paulus Buddus, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Siergiusz Asketil
No właśnie. Spotkania na IRCu to coś, czego brakowało za mojej kadencji. Niestety, wspominając jednak ostatnie, jeszcze za Przewodniczącego Koreckiego... meh :x Oby teraz było lepiej!
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
W końcu ktoś, kurnia, używa logotypu, który nie rani... <3
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Pozostaje mi życzyć Hrabiemu powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Cytuję:
W końcu ktoś, kurnia, używa logotypu, który nie rani... <3
Odezwał się :P
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki
Fryderyk dam tam czadu :D
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Cytuję:
W końcu ktoś, kurnia, używa logotypu, który nie rani... <3

Powiedział co wiedział, a jego robota leży miesiącami. Niedługo jego też trzeba będzie nominować do przydomku "Leniwy".
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Faktycznie na bogato ten plakat reklamuje Fryderyka, pobudza wyobraźnie :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.