Informacje z Rzeczpospolitej Obojga Narodów
Seria wydawnicza: Rzeczpospolita Obojga Narodów

Sarmaci, Sarmatki!
Ostatnimi czasy w Rzeczpospolitej Obojga Narodów jest bardzo gorąco. Od momentu mojego przybycia do tegoż kraju jako ambasador wydarzyło się kilka ważnych wydarzeń o których warto wspomnieć.
Jatz1Gj5.png
Federacja Brodryjska zgłosiła się do tejże mikronacji o nawiązanie stosunków dyplomatycznych. Jego Królewska Mość August Ludwik II zdecydował się oddalić ten wniosek z powodu 3 miesięcznego trwania Brodrii, a co za tym idzie w myśl przepisów RON-u nie można nawiązać żadnego stosunku, ponieważ nawiązywanie stosunków dyplomatycznych jest możliwe z mikronacjami, które istnieją conajmniej 6 miesięcy.

22 stycznia rozpoczął się spis powszechny, który jest przeprowadzony głównie ze względów statystycznych. Mieszkańcy Rzeczpospolitej powinni poinformować m.in. o tym jakiej są narodowości, wyznania oraz czy posiadają obce obywatelstwa. Na dzień dzisiejszych wpisało się na listę 11 mieszkańców RONu.

Sejm Walny nie zakończył jeszcze obrad. Posłowie Rzeczpospolitej Obojga Narodów oczekują na Jego Królewską Mość i jego decyzję w sprawie rozwiązania obrad i odesłania wszystkich posłów do swoich domostw.

Stworzono specjalne miejsce na forum tejże mikronacji w którym są prezentowane liczne ordery mikronacyjne. Wśród zaprezentowanych orderów znajdują się te z Rzeczypospolitej Obojga Narodów jak i również Księstwa Sarmacji. Liczę na dalszy rozwój tegoż wątku, ponieważ jest to materiał istnie edukacyjny, który dodatkowo może dostarczyć wielu ciekawostek z państw wirtualnych.

Jak można zauważyć w przytoczonych wydarzeniach - Rzeczpospolita Obojga Narodów radzi sobie całkiem dobrze. Zachęcam do odwiedzania miast tej mikronacji, ponieważ jak wiadomo - każdy kraj jest inny i jak wiadomo z tego powodu jest wart odwiedzenia. Zapraszam
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vladimir ik Lihtenštán.
Serduszka
8 922,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Ivusia Buddusówna, Vladimir ik Lihtenštán, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Adunaphel Kovall, Laurẽt Gedeon I, Karolina Aleksandra, Gauleiter Kakulski, Zbyszko Gustolúpulo, Julian Fer at Atera, Helwetyk Romański, Paulus Buddus, Maria von Primisz, Susanne Delfina Kierkeller, Ivan von Lichtenstein.
Komentarze
Ivusia Buddusówna
Całkiem niezle? Na jakim poziomie znajduje się tam aktywnosć? :)
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
RON ma aktywność na dużym poziomie.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Ciekawa prezentacja odznaczeń i orderów, choć niektóre w 100% zerżnięte z reala :)

PS : I jak Ivan się zestarzał. Chyba ta zagranica mu nie służy : lol
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Ciekawe, może warto tam zajrzeć :)
Odpowiedz Permalink
Maria von Primisz
"Federacja Brodryjska zgłosiła się do tejże mikronacji o nawiązanie stosunków dyplomatycznych. Jego Królewska Mość August Ludwik II zdecydował się oddalić ten wniosek z powodu 3 miesięcznego trwania Brodrii, "

Ja tylko od siebie dodam że od jakiś trzech miesięcy Federacja Brodyjska nie istnieje. Obecnie jest Związek Brodyjski i Cesarstwo Brodyjskie ze słynną na ircu carycą na czele). :)
Odpowiedz Permalink
Maria von Primisz
No i tak PS Federacja Brodyjska powstała jakoś w lutym 2014. wiec wiecej niz trzy, czy 6 miesięcy temu.

Sorry za post pod postem. :)
Odpowiedz Permalink
Susanne Delfina Kierkeller
Hmm, ciekawe miejsce.
Odpowiedz Permalink
Ivan von Lichtenstein
"Federacja Brodryjska zgłosiła się do tejże mikronacji o nawiązanie stosunków dyplomatycznych. Jego Królewska Mość August Ludwik II zdecydował się oddalić ten wniosek z powodu 3 miesięcznego trwania Brodrii, a co za tym idzie w myśl przepisów RON-u nie można nawiązać żadnego stosunku, ponieważ nawiązywanie stosunków dyplomatycznych jest możliwe z mikronacjami, które istnieją conajmniej 6 miesięcy."
Jaka szkoda że te informację są jeszcze z czasów gdy aktywny w RON był imć pan Sabatowski. Informacja nieaktualna od conajmniej pół roku.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.