Liga Snookera - ogłoszenia parafialne i niespodzianka
Seria wydawnicza: Sport w prowincji

74um08B2.png
Moi Drodzy!

Tym razem będzie krótko i bez zbędnego owijania w bawełnę. Bo i po co? Pewne rzeczy powinny zostać przedstawione prosto i krótko. Poza tym niedziela, późno już, niektórzy może jeszcze zmęczeni dniem wczorajszym, a więc komu by się chciało czytać trylogie... Ale dobra, bo znowu włączył mi sie słowotok ;)

Liga Snookera faza grupowa idzie w najlepsze, sporo ciekawych pojedynków i zwrotów akcji. Co jednak najważniejsze, poziom rozgrywek poszybował w górę jak nigdy! Taka Calisto, która ostatnimi czasy uważana była za jedną z najlepszych, bo i nie ma co przekłamywać faktów - 3 w Rankingu szczegółowym, tym razem nawet nie wyjdzie z grupy! Grupa wydawać by się mogło miała nie być taka ciężko dla niej, a tymczasem Zbyszko rozgrywa chyba swój jeden z najlepszych turniejów, a senor Violador z La Palmy także nie zamierza odpuszczać. Jedyny Igor na razie nie zgromadził ani punku (a ma do rozegrania jeszcze jeden mecz), jednak mimo tego nie odpuszcza.

Co tu dużo mówić, nasi goście z Republiki Palmowej to snookerzyści najwyższych lotów i trzeba się będzie mocno postarać, aby w kolejnych rundach nie odpaść w przedbiegach do finału. Z trójki palmowej najgroźniejszy jest zdecydowanie senor Cerebro, który już pobił brejka całej Ligi Snookera i ustawił poprzeczkę bardzo wysoko! To jest aż 81 punktów. Turniej dalej zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Dobrze jednak, czas przedstawić coś, o czym pisałem już od dawna i niektórzy pewnie myśleli, że to tylko takie obiecanki, a głupiemu radość. Nic z tych rzeczy. Jak Rattus coś powie, to tak będzie, prędzej czy później. Tak więc mam przyjemność przedstawić serwis stworzony specjalnie dla Ligi Snookera! Rankingi szczegółowe każdego turnieju (grup), całej Ligi, przebieg każdego turnieju, możliwość zgłaszania się do kolejnych turniejów i funkcja, dzięki której szybko i sprawnie prześlecie wynik meczu i od razu zostanie on opublikowany na stronie! To wszystko możecie zobaczyć


A to dopiero początek, w niedalekiej przyszłości pojawią się szersze statystyki, kolejne tabelki, wykresy i najpewniej zakłady. Oj będzie się działo!

P08vHLE0.png

Wszelkie uwagi i sugestie jak zazwyczaj mile widziane. Znaleźliście błąd? Coś źle działa? Dajcie znać, a poprawię! Każde zgłoszenie, które uznam, że faktycznie wpływa negatywnie na serwis, nagrodzę kwotą 500lt! :)

Na koniec ogłoszenie z kategorii pilnych. Fazę grupową rozgrywamy do 22 stycznia, a na chwilę obecną zostało do rozegrania jeszcze 12 spotkań na wszystkich 24. Nie jest źle, choć mam nadzieję, że nie będę musiał przedłużać terminu :) Liczę na Was!PS. Stare wersje przeglądarek a-kysz! ;)

Rattus hr. Nrv-Ch,
Organizator Ligi Snookera
Serduszka
9 846,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Albert Felimi-Liderski, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Yutte Pónkrokk, Markus Arped, Igor Żdanow, Karolina Aleksandra, Zbyszko Gustolúpulo, Krzysztof Czuguł-Chan, Ignacy Urban de Ruth, Hugo Miramontes, Wojciech Wiśnicki, Acondicionado Cerebro.
Komentarze
Siergiusz Asketil
Ale wspaniała strona! Aż szkoda, że nie umiem w to grać :x
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
E, snooker nie jest trudny, garść podstaw i można się piąć w rankingach w górę. Tak więc.... zapraszam od kolejnego turnieju! :)
Odpowiedz Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Tak! W ostatnim turnieju Karolina zdaje się też grała po raz pierwszy i udało jej się wygrać frejma z wicemistrzem :) Masz szansę :> Dołącz do nas :>
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
WTF :O Weź, Liga Snookera już była zajebista, a teraz jest już wręcz... no nie mam epitetu :C
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Jaram się! <3 :D

Mam nadzieję, że cała ta automatyzacja ułatwi Tobie również sporo wysiłku! :)
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
To się okaże :) Na razie prowadzenie podwójnych tabel - ręcznie i na stronie i sprawdzenie, czy wszystko liczy się prawidłowo. Testy testami, ale pewność musi być :)
Odpowiedz Permalink
Calvo Violador
Ponieważ zauważyłem, że jestem jedynym graczem bez konta w Sarmacji, postanowiłem to zmienić :P

PS, kiedy na stronie zostanie zaktualizowany wynik wczorajszego meczu pomiędzy mną, a Igorem Żdanowem? ;)
Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
W zasadzie sam będziesz mógł tego dokonać za dosłownie chwilę, jak tylko za 10 sekund zmienię ID :) Wówczas pojawi się możliwość autoryzacji na stronie :)
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
PS. Już :)
Odpowiedz Permalink
Calvo Violador
Dziękuję ;)
Permalink
Acondicionado Cerebro
Szanowni Sarmaci i ich pochodni,

Dacie radę przeskoczyć próg 81 punktów. Wierzę, że przeskoczycie też progi znacznie wyższe. :)

Jestem pod wrażeniem nowej strony internetowej skupiającej całą ligę snookerową w jednym miejscu. Chylę czoła i cieszę się, że cenicie sobie porządek nie tylko na stole snookerowym. :)
Permalink
Acondicionado Cerebro
P.S.

Seńorze Sucio Vips, skonkretyzuj się w tej weekend. Ile można ostrzyć kredą kija, by móc go stabilnie utrzymać na białej...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.