Bullace Inc., Albert Felimi-Liderski, 03.01.2015 r. o 17:15
Książe-Senior za kratami!

jup_pusta_cela_wiezienie_kraty_640.jpeg

W dniu wczorajszym, na terenie pewnego państwa na W. zatrzymany został Książe-Senior Michał Feliks, znany również jako Defloriusz Dyman Wander. Posunięcie Pretora MW spotkało się z oburzeniem, głównie ze strony licznych fanek popularnego "Lwa show-biznesu", jak nazywany jest przez najbliższych znajomych i współpracowników. Mamy nieoficjalne informacje o osiemdziesięciu trzech osobach, które popełniły samobójstwo, zmartwione losem ich ulubionego poety. Zapytaliśmy kilku przechodniów, co sądzą o takim obrocie spraw. Toż to faszyzm! On był dobrym obywatelem! Nie zgadzam się z werdyktem! – mówił Adrian. Sam Książe-Senior komentuje sytuację prosto – Beka! – mówił pytany przez dziennikarzy w drodze do aresztu.

Adwokaci Wandera zapowiadają apelację. Problem w tym, iż nie jest ona przewidziana w wandejskim prawie. Defloriuszowi zostaje więc już jedynie gnicie za kratami bądź podpisanie pewnego papierka od Władzy Ludowej. Jaki to papierek? – do szczegółów niestety nie dotarliśmy. Władza zrobiła dobrze. To był zły człowiek, a jego twórczość nigdy do mnie nie przemawiała. A niech się ruszy z tego kicia, to wjadę mu czołgiem! – mówił wyraźnie zdenerwowany Jack.

Pod aresztem śledczym w GWS zgromadziły się tłumy. Jedni żądają natychmiastowego wypuszczenia Michała Feliksa, inni powieszenia, a jeszcze inni jedynie przyglądają się sraniu ogniem, spożywając przy tym kebaba. Czy DDW się ugnie? Czy podpisze papierek? A może ucieknie przy wsparciu Adriana? O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Dg23EzHE.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gauleiter Kakulski, Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
5 598,00 lt
Ten artykuł lubią: Gauleiter Kakulski, Juraj Janosik, Laurẽt Gedeon I, Yutte Pónkrokk, Jack von Horn, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Daniel Chojnacki.
Komentarze
Helwetyk Romański
Oho?
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
Apelację :O
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Sponsoruję i sercuję, bo mogę, a nie z radości na wieść o internowaniu obywatela Wandera.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Szczegóły procesu. Jak twierdzą źródła SB, Michał Feliks się rozkraczył.
Odpowiedz Permalink
Juraj Janosik
Ola boga, coś takiego o.O
Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Czy Michał Feliks rozpruł się na psiarni i sprzedaje ziomów?
Permalink
Julian Fer at Atera
Niezła cela :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Ja bym złożył wniosek za nierówne traktowanie, gdyby mnie posadzili w takiej celi :)
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Hodża wrócił!!
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Czas pomyśleć nad udzieleniem Azylu.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.