Trybuna Diuków, Laurẽt Gedeon I, 01.01.2015 r. o 22:05
GiSletter 1/2015

3TA12qal.png

23.12.2014

- Hrabia Rattus Norvegius-Chojnacki w artykule Liga Snookera, czyli R-W-C! przedstawia wyniki rozgrywek. Kto kryje się pod trzema tajemniczymi literami tytułu tego artykułu ?
Gracze snookera na pewno wiedzą, a pozostałych zapraszam do lektury, b o to fajne zestawienie.

24.12.2014

- W numerze Versus pod ciekawie brzmiącym tytułem : „Ostateczne starcie” Diuczessa Calisto Norvegius-Chojnacka przedstawia jedne z ostatnich opowiadań z tego cyklu.

29.12.2014

- W artykule cyklu „Piraci z Tropicany” tym razem Diuczessa Calisto Norvegius-Chojnackaprzedstawia kolejny odcinek cyklu prowadzonego przez Kawalera Remigiusza Lwowskiego „III SS RPG: Piraci z Tropicany - wyprawa Czerwonego Sarmaty” próbuje zachęcić nowych piratów do przyłączenia się do załogi.

31.12.2014

- Nowe drinki serwowane w GiS w „Tropicana Drink” znajdziecie w artykule „Ogniste Drinki - podsumowanie imprezy”. Diuczessa Calisto Norvegius-Chojnacka przedstawia zestawienie sprzedaży tych popularnych napojów.

- W ostatnim numerze Versus pod ciekawie brzmiącym tytułem : [url=http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/7112/25 „Versus: Niech żyje książę”[/url] Diuczessa Calisto Norvegius-Chojnacka przedstawia zakończenie – jakie sami musicie przeczytać!

- W artykule Kawalera Remigiusza Lwowskiego „La Palma bez El Presidente” przeczytacie o wyborach prezydenckich w La Palmie oraz o tym co się tam wydarzyło.

01.01.2015

- Hrabia Rattus Norvegius-Chojnacki w artykule Liga snookera - wstęp do IV turnieju przedstawia plan rozgrywek kolejnego turnieju. Do rozgrywek zgłosiło się już 16 chętnych.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Julian Fer at Atera, Wincenty Wałachowski, Helwetyk Romański.
Serduszka
6 623,00 lt
Ten artykuł lubią: Rattus Norvegicus-Chojnacki, Zbyszko Gustolúpulo, Yutte Pónkrokk, Konrad Jakub Arped-Friedman, Albert Felimi-Liderski, Olivia Sara Bohuslav, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Vladimir ik Lihtenštán, Helwetyk Romański, Julian Fer at Atera, Juraj Janosik, Sucio Vips.
Komentarze
Rattus Norvegicus-Chojnacki
>>Diuczessa Calisto Norvegius-Chojnacka przedstawia
Hrabia przedstawia :P
Odpowiedz Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Warto by było dodać co nieco o wydarzeniach na forum :D Między innymi o konkursie na najlepsze i najgorsze wydarzenie 2014 roku - do wygrania m. in. znaczek MNISI. Poza tym, III Sesja RPG niewiele ma wspólnego z opowiadaniem Remigiusza. To po prostu zabawa dla Sarmatów. Narracyjna podróż w poszukiwaniu chwały i złota :> Zapraszam gorąco wszystkich :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Tym razem niestety zabrakło mi czasu :( Też jestem nie powieszone z tego powodu :(
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Znam ten ból z brakiem czasu. No cóż - trudno :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.